Yüzme Turu

Boğazın eşsiz güzelliği içerisinde, Marmara denizinin maviliği içerisinde yüzmek için firmamız ile iletişime geçerek yat kiralayabilirsiniz. Gruplara özel olarak hazırlanan organizasyonlar ile boğaz turu attıktan sonra özel olarak tercih edeceğiniz bir noktada yüzmeye gidebilirsiniz.

10 kişilik, 30 kişilik veya daha özel bir gezinti için bizimle irtibata geçerek farklı konseptlere sahip yatlarımızdan bir tanesini kiralayabilirsiniz. Farklı kamera sayılarına sahip yatların yanında havuzlu yat keyfini yaşama imkanınız bulunuyor. 25’e yakın yatımız yer alırken, bu yat ağına sürekli yeni konsepte sahip olan yatlar eklenerek müşterilerimizin gerekli olan kaliteyi yaşamalarını ve daha iyi bir şekilde hizmet almalarına yardımcı oluyoruz.

Lezzetli Yemek Menüleri Arasında Tercih Fırsatı

Zeus Yacthing olarak müşterilerimize yüzme ve boğaz turu esnasında leziz menülere sahip yemeklerimizden bir tanesini tercih etme şansı sunuyor. Firmamız tarafından sunulan menüler arasında tavuk, kırmızı et ve balık bulunuyor. İsteyen müşterilerimize özel menüler hazırlayarak, o günü onla için özel bir hale getiriyoruz. Yemekli buluşmalarda sizlere hizmet etmeleri için deneyimli ve profesyonel personelimiz sizlere yardımcı olmaktadır.

Sadece yüzme turu için yat kiralayacaklara profesyonel kaptanımız dışında kimse eşlik etmemektedir. Diğer personel yat içerisinde kokteyl, yemek, catering gibi aktiviteler yapıldığında hizmet vermek için bulunmaktadır. Daha sakin ve dinlendirici bir yat turu için elimizden gelenden fazlasını firma olarak sizlere sağlamaya çalışıyoruz.

Boğazın Sakin Koylarında Yüzme Fırsatı

Firmamız ile irtibata geçen kişiler öncelikle yüzmek istedikleri noktaları belirlemelerine yardımcı oluyoruz. Kaç kişilik bir grup olacaklarına göre firmamız tarafından sunulan yat ağı içerisinde uygun olanlardan birisini tercih etmelerine yardımcı oluyoruz. Yatlarımızı günlük, saatlik, haftalık ve aylık olarak kiralama imkanı sunuyoruz.

Yüzme turu için genelde sabah başlayan turlar akşam saatlerinde sonlanmaktadır. Onun için günlük yat kiralama tercihi bu organizasyon için yeterli olmaktadır. İsteyen müşterilerimize konaklama imkanı sunan yatlarımızdan bir tanesini tercih etme şansı veriyoruz. Bunun için 1 kameralı, iki kameralı ve üç kamaralı yatlarımız bulunmaktadır. Yapılacak organizasyonun durumuna göre geniş yağ ağımız arasından size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Her Türlü Organizasyon İçin İrtibata Geçin

Zeus Yachting yat firmamız sunmuş olduğu VİP hizmet ile müşterilerini 2005 yılından bu tarafa en kaliteli hizmetini sunuyor. Sayısız mutlu müşterisi bulunan firmamız farklı yat seçenekleri ve uygun fiyat aralıkları ile müşterilerine her organizasyonu yapma fırsatı sunuyor.

Kokteyl, parti, düğün, kına gecesi gibi tüm farklı organizasyonlar için hizmet verecek gerekli tecrübeye sahip personelimiz bulunuyor. Günü birlikte turlarda genellikle kaptanımı sizlere eşlik ederken, farklı organizasyon olduğu zaman gerekli sayıda personel sağlanmaktadır.

Firmamız sezonluk yat kiralama fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir. Firmamız ile irtibata geçerek fiyatlar ve hizmetler hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri alma şansına sahipsiniz.

Yorum Yap