Deneyimli personel ve profesyonel aşçılarımız ile size balıklı, kırmızı et ve tavuk bulunan menülerimizi sunuyoruz. Talep eden müşterilerimize istedikleri şartlara uygun yemek menüleri hazırlayabiliyoruz. Tüm bu hizmetlerimizi farklı sayıda gruplar için hazırlayabiliriz. 10, 30 ve 100 kişilik gruplara hizmet verecek kapasitede yat seçeneklerimiz mevcuttur. Yapılacak organizasyon hakkında detayları konuşmak için firmamız ile iletişime geçerek gerekli bilgileri alabileceğiniz gibi yemekli turun özelliklerini birlikte karar verme imkanı veriyoruz.

Yemekli İş Toplantıları ve Kokteyl Hizmeti

Şirketlerin personelini motive etmek için veya yapılacak önemli bir anlaşma sonrası misafirlerini eşsiz güzelliğe sahip boğaz üzerinde ağırlamaları için firmamız hizmet vermektedir. Ayarlanan saatler arasında, lezzetli menülerimiz ile tüm başvurulara uygun hizmet için elimizden geleni yapmaktayız.

2005 yılında hizmet veren şirketimiz farklı buluşmalar için gerekli ekipmana ve profesyonel personele sahiptir. Resmi toplantılar, eğlenceli kokteyller için büyük şirketlerin talep edecekleri gerekli hizmeti sunmaktayız. Yılların vermiş olduğu tecrübe, farklı konseptlere sahip çok sayıda yat ile uzun yıllardır İstanbul boğazında hizmetimizi veriyoruz. Hizmetimizden memnun olan binlerce müşterimiz kalitemizi görmeniz açısından bizim firma olarak en büyük referansımız olmaktadır.

Farklı Yemek Menülerimizi Sunuyoruz

Yemekli boğaz turu atmak isteyen müşterilerimize özel olarak sabit menülere sahibiz. Bu menüleri birbirinden ayıran en temek özellik balık menüsü, kırmızı et menüsü ve tavuk menüleridir. Bu yemek menülerine ek olarak isteyen müşterilerimize özel farklı tarzda menüler hazırlanabilmektedir. Karışık menü, duruma göre tüm menülerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Yapılacak organizasyon öncesinde boğazın etrafında yapılacak güzel bir turun ardından, uygun bir noktaya demirlenecek olan yat üzerinde, güzel bir manzarayı seyrederek yemek yeme fırsatınız olacaktır. Yemekli organizasyonlar için genellikle akşam saatleri tercih edilse de uzun bir boğaz turu tercihini de yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde tuta başlayıp, akşam yemeğini boğaz üzerinde yiyebilirsiniz.

Yemek Turu Hakkında Bilgi İçin İletişime Geçin

Kurumsal firmalar tarafından yapılacak iş toplantıları, şirket içi yemekleri, düğün ve kına gecesinin ardından yapılacak yemekli eğlenceleri sizlere sunuyoruz. Tüm bu hizmetlerimiz için saatlik, günlük yat kiralama fırsatını sizlere sunuyoruz.

Firmamız müşterilerine saatlik, günlük, haftalık ve aylık yat kiralama imkanı veriyor. Evlilik için önemli bir adım atmak isteyen kişiler için özel turlar, alkollü ve alkolsüz menülerimiz, özel masa süslemelerimiz, fotoğraf ve video çekimi gibi özel hizmetlerimizde bulunuyor.

Geniş yat ağımızdan yapmak istediğiniz organizasyon için firmamızdan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Fiyat bilgisi almak ve organizasyon hakkında ki detaylara karar verebilmek için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

REZERVASYON