Yatta Kokteyl

Zeus Yachting olarak 2005 yılında başlayan hizmetlerimizi, sürekli olarak genişlettiğimiz yat ağımız ile müşterilerimize sunuyoruz. Boğazın tarif edilemez güzelliğini deniz üzerinden izleme, eğlenceli organizasyonlar yapma, romantik anlar yaşama fırsatını müşterilerimize sunuyoruz. Arkadaşlarınızla, ailenizle veya şirket personelleri için kokteyl organizasyonlarını deneyimli ekibimiz ile sunuyoruz.

Kokteyl organizasyonu sırasında hazırlanacak özel menü içerisine birçok detay var. Yapılacak eğlence sırasında sunulacak kaliteli ve şık ikramlar, lezzetli atıştırmalıklar, farklı içecek servisleri sunuluyor. Ayrıca organizasyonun detayına göre özel eklemeler yaparak yapılacak aktivitenin daha keyifli ve özel bir hal alması için elimizden gelen hizmeti sunuyoruz. Bu ve diğer organizasyonlar için firmamızdan bilgi alarak planınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Geniş Yat Ağımız ile Hizmet Veriyoruz

Firmamız içerisinde farklı sayıda grupları misafir etme kapasitesine sahip farklı yat seçenekleri bulunuyor. 10 kişilik arkadaş grubu, 30 kişilik iş toplantısı ve 100 kişilik bir düğün veya nişan organizasyonunu sunabilecek kapasiteye sahip yat seçeneklerimiz bulunuyor. Ayrıca talep edilmesi halinde konaklamalı yatlarımızda mevcuttur. Bu seçenek daha çok az sayıda insanın katılacağı organizasyonlar için sunulmaktadır. Kamera sayıları 1,2 ve 3 kişilik olan yatlar mevcuttur.

25 adet bulunan yat ağımıza sürekli olarak yeni eklemeler yapmaya devam ediyoruz. Lüks ve ekonomik olmak üzere iki farklı yat seçeneğini sunuyoruz. Bu seçenekleri saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak sunuyoruz. Kokteyl organizasyonları için saatlik ve günlük olarak sunulan seçenekler tercih edilmektedir.

Kokteyl İçin Hazırlanan Özel Menüler

Zeus Yachting olarak sunduğumuz organizasyon hizmetlerine özel yemek ve aperatif menülerimiz bulunmaktadır. Firma olarak kokteyl organizasyonu için farklı atıştırmalıklar, kuru yemiş çeşitleri, alkollü ve alkolsüz içki çeşitlerini sunmaktayız.

Kokteyl sırasında ayrıca sürpriz eklemeler yapılabilmektedir. Deneyimli personel desteğimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı başarıyoruz. Yılların vermiş olduğu deneyim ile binlerce müşterimizi memnun etmeye başaran firmamız, sürekli kalitesini arttırmakta ve yeni eklenen yatları ile dünyanın en özel noktasında onlara keyifli saatler geçirme şansı sunmaktadır. Boğaz turunun ardından başlayacak kokteyle ek olarak güzel müzikler ve eğlenceli aktiviteler de sunulmaktadır.

Kokteyl Öncesinde Boğaz Turu

Kokteyl başlamadan önce tercih edilen yat ile boğazda belirlenen güzergah üzerinde bir tur atılacaktır. Yatın kiralama süresine göre bu turlar uzatılabilir ya da daha kısa tutulabilir. Maviliğin ortasında boğazın iki yakasını da yakından izleyerek, sevdiklerinizi yanınıza alarak güzel vakit geçirmeniz bu şekilde mümkün olacaktır.

Firmamız saatlik ve günlük yat kiralama fiyatlarında lüks, ekonomik olarak iki seçenek sunmaktadır. Sunulan fiyatlar sezonluk olup, duruma göre firmamız tarafından değiştirilebilmektedir. Sitemizde bulunan iletişim numarası üzerinden bizlerle bağlantı kurarak kokteyl organizasyonu ve diğer organizasyon çeşitleri için gerekli tüm bilgilere ulaşma şansına sahip olabilirsiniz. Bu bilgiler ile beklentilerinize uygun organizasyonu yapmanız mümkün kılınacaktır.

Yorum Yap