Yatta Evlilik Yıldönümü Kutlaması

Zeus Yachting olarak 2005 yılında başlayan VIP yat ve tekne kiralama hizmetimize kaliteli ve profesyonel bir şekilde devam ediyoruz. Müşterilerimizin bizden istekleri taleplerini yerine getirmek adına 20’dan fazla olan yat ve tekne ağımıza her geçen gün yenilerini ekliyoruz.

Lüks ve ekonomik olarak ikiye ayrılan seçeneklerimiz ile müşterilerimizin tüm organizasyonlarını yerine getiriyoruz. Boğaz turu, günlük, saatlik, haftalık ve aylık yat kiralama hizmetimizi sunuyoruz. Düğün, nişan, kına gecesi, gecelik boğaz eğlencesi, evlilik teklifi, doğum günü partisi ve yatta evlilik yıldönümü kutlaması gibi organizasyonları sunuyoruz. Tüm bu buluşmalar için tüm tercihlerinizi kendiniz yapabilir, bizden istediğiniz en kaliteli hizmeti alarak o anların özel bir şekilde yaşanmasını sağlama şansına sahipsiniz.

Boğaz Turuyla Evlilik Yıl Dönümüzü Kutlayın

Eşinizle yaşadığınız onca yılın ardından güzel bir şekilde o günleri anmak ve geleceğe daha mutlu bakmak adına firmamız ile iletişim geçerek evlilik yıl dönümüzü boğazda baş başa kutlayabilirsiniz. Yıl dönümüzü eşiniz ile birlikte yapacağınız boğaz turu ile başlayacaksınız. Boğazsın eşsiz güzelliği altında yapacağınız bir turun ardından, özel bir noktada demir atacak yatta baş başa o özel anı yaşama şansına sahip olacaksınız.

Bu organizasyon sırasında sizlere sadece kaptanımız eşlik edecektir. Kaptanımız sizleri baş başa bırakmak için yatı sabitledikten sonra sizleri rahatsız etmeyerek, o özel anın doğasının bozulmaması için size fırsat tanıyacaktır.

Lüks Yatta Evlilik Yıl Dönümü Kutlayın

Firmamız ile irtibata geçerek bu özel organizasyonu gerçekleştirme şansına sahipsiniz. Hangi saatler arasında boğazda vakit geçireceğinizi belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Geniş yat ağımız içerisinden hangisinin size uygun olduğunu tercih edebilirsiniz. 20’in üzerinde seçeneğimiz bulunmakta ve bu seçeneklere her gün yenileri eklenmektedir.

Tur esnasında yemek için menülerimiz arasından tercih edebilirsiniz. Et menüsü, tavuk ve balık menülerimiz mevcuttur. Evlilik yıl dönümüze uygun farklı bir menüde tercih edebilirsiniz. Anadolu ve Avrupa yakası arasında, boğazın üzerinde mum ışığında bir yemek eşliğinde evliliğinizin mutluluğu çıkarmak size geleceğiniz için mutluluk verecektir. Hem eşinizi mutlu edebilecek hem de hayatının en özel anını tekrar yaşama şansı yakalayabileceksiniz.

Yıl Dönümü Organizasyonu İçin Yapılacaklar

Zeus Yachting olarak bu tip organizasyonları gerçekleştirmeden önce iletişim kurulmasını ve gerekli bilgileri firmamızdan alınmasını tavsiye ediyoruz. Aklınızda yer alan tüm soruları bize sorabileceğiniz gibi aynı zamanda yapılacak organizasyon hakkında neler eklemek istediğiniz bize anlatma şansına sahip olabilirsiniz.

Firma olarak fiyatlarımızı sezonluk olarak değiştirmekteyiz. Sadece yaz aylarında değil uygun olan tüm mevsimlerde bizimle iletişime geçerek bu tip organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli personelimiz ile 2005 yılında başlayan serüvenimiz boyunca arkamızda binlerce mutlu müşteri bıraktık. Sizde bizimle iletişime geçerek bu tip organizasyonları yapma ve boğaz üzerinde en fantastik anları yaşama şansına sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap