Yatta Evlilik Teklifi

Zeus Yachting olarak 2005 yılında başlamış olduğumuz yat kiralama hizmetimiz boyunca çok sayıda mutlu çiftin evlenmesine katkıda bulunduk. Bünyemizde bulunan farklı tasarımlara ve özelliklere sahip yatlarımız sayesinde, bizimle bağlantı kuran tüm müşterilerimize hayallerini süsleyen ortamı hazırlama konusunda yardımcı olduk.

Hayatınızın aşkı olarak gördüğünüz kadına, hayatınız boyunca hiç unutamayacağınız bir noktada evlenme teklifi etmek istiyorsanız boğaz turu bu noktada ilk sırada yer alıyor. Kız kulesini izlerken, yiyeceğiniz güzel bir akşam yemeğinin ardından, romantik bir müzikle evlilik teklifinizi edebilir, ardından gene romantik bir müzik eşliğinde bu özel anı kutlayacak dansı yapabilirsiniz. Bu işlem sırasında size sadece kaptanımız eşlin edecektir.

Evlilik Teklifine Özel Organizasyon

Sizin için özel bir kadınla hayatınızı birleştirmeyi düşünüyorsunuz. Bunun için evlenme teklifi planları yapıyorsunuz ama eşsiz bir yer olmasını istediğiniz için bu konuda zorlanıyorsunuz. Bu noktada yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçerek dünyanın en eşsiz noktalarından birisi olan İstanbul Boğaz’ında bu aktiviteyi gerçekleştirme şansına sahip olabilirsiniz.

İsterseniz sizin belirleyeceğiniz boğaz üzerinde uygun bir noktada bu evlilik teklifini gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz de göz kız kulesi, köprülerin altında yada güzel bir sarın karşısında bu teklifi yapabilirsiniz. Bunu yaparken istediğiniz müziği çalabilir, farklı detayların altına imza atmanız mümkündür. Organizasyon sırasında rahatsız olmamanız için size yatınızın kaptanı dışında kimse eşlik etmeyecektir.

Lüks ve Ekonomik Yat Seçenekleri

Zeus Yachting firmamız içerisinde geniş bir yat ağı bulunuyor. Bu yatlar arasında son model lüks yat seçenekleri ve ekonomik yat modelleri bulunmaktadır. Şehrin farklı noktalarında bulunan bu yatları yerinde ziyaret etme şansınız bulunuyor. Sizin için özel bir anı yaşamak için tercih edeceğiniz yatı ve diğer detayları en ince ayrıntısına kadar planlama imkanını size sunuyor.

Saatlik yat kiralama hizmetimizden yararlanmanız yeterli olacaktır. İstemeniz halinde günlük, haftalık ve aylık yat kiralama şansınız da bulunuyor. Tüm bu hizmetler hakkında bilgi almak, evlilik teklifi organizasyonun detaylarını konuşabilmek için irtibat numaramız ile bağlantı kurarak merak ettiklerinizi bize sorarak öğrenme şansına sahipsiniz.

Organizasyonun Tüm Detaylarını Kendinizi Belirleyin

Firma olarak bu özel gününüze size eşlik etme konusunda uzun yılların vermiş olduğu deneyimle yardımcı oluyoruz. İstemeniz halinde sizlere hizmet etmek amacıyla deneyimli personelimizde yatta yer alacaktır. Farklı yemek menülerinden bir tanesini tercih etme, içeceklerinizi beğenme ve o özel anı daha farklı bir zaman diliminde yaşamanıza yardımcı olacak detaylara karar verme hakkınız var.

Firmamızı isterseniz merkezimize gelerek ziyaret edebilir ya da bizleri telefonla arayarak ulaşabilirsiniz. Hayatınızın en özel anında sizlere tüm bilgi ve deneyimimizle hizmet etmek için bekliyor olacağız. Yat kiralama ücretlerimiz sezonluk olarak değişiklik gösterebilmektedir. Firma olarak bu değişiklik hakkında sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Yorum Yap