West İstanbul Marina

West İstanbul Marina, Beylikdüzü sahilinde hizmet veren kaliteli bir marina olarak hizmet vermektedir. Kaliteli bir hizmet sunmak isteyen marina yönetimi müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermek için gerekli olan tüm belgelere sahip olan geniş kapasitesi ve eğlence alanlarına yakınlığı ile tercih edilmektedir.

West İstanbul Marina Yüz Ölçümü

West İstanbul Marina hem yat bağlama kapasitesi hem de bakım ve onarım noktalarıyla 2011 yılından bu tarafa müşterilerine hizmet vermektedir. Hizmet alanı içerisinde 40 ton ve 300 ton kapasiteye sahip olan liftler yer almaktadır. Bu sayede karada taşıma işlemi yapılarak hizmet verilmektedir.

West İstanbul Marina Kapasitesi

West İstanbul Marina geniş yat kapasitesini hem karada hem deniz üzerinde hizmet verecek şekilde sunmaktadır. Kaliteli bir şekilde sunulan çok sayıda hizmet sayesinde tüm müşterilerinin bu konuda verimli bir şekilde yardımcı olmasına yardımcı olmaktadır.

West İstanbul Marina Bölgesi

West İstanbul Marina bölge olarak müşterilerine çok sayıda eğlence alışveriş noktası sunmaktadır. Marina etrafında restoran, bar, kafe, fitness salonu, yelken okulu ve iş ofisleri yer almaktadır. Hayatı marinanın yanında yaşama fırsatı sunulmaktadır. İstanbul Havalimanına 45 kilometre uzaklıkta yer alan marina şehir merkezine çok yakın bir noktada yer almaktadır.

West İstanbul Marina Fiyat Tarifesi

Wets İstanbul Marina fiyat konusunda tekne ve yat çeşitlerine göre müşterilerine farklı fiyat aralıklarıyla hizmet vermektedir. Teknelerin boyutlarının yanında ne kadar süre kalacağınıza göre farklı fiyatlar hakkında bilgi almak için onlarla iletişime geçebilirsiniz.

West İstanbul Marina İletişim

West İstanbul Marina ile iletişim kurmak için 0-212-850-22-00 numarasını arayabilirsiniz. Ya da marina@westistanbulmarina.com adresine mail atabilirsiniz. Bunların yanında marinayı yerinde ziyaret ederek de marina yönetimiyle iletişim kurabilirsiniz.

Yorum Yap