Villa Kiralama

Zeus Yachting olarak firmamız müşterilerine yat ve tekne kiralama hizmet ile birlikte VIP hizmetlerde sunuyor. Bu hizmet seçenekleri arasında villa kiralama hizmeti bulunuyor. Şehrin farklı noktalarında bulunan, farklı özelliklere sahip villaları bizimle irtibat kurarak kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Villalarımız havuzlu, geniş oda sayısı, şömineli gibi çok farklı özellikleriyle birbirinden ayrılmaktadır. Şehir içinde olan villa seçeneklerimizin yanı sıra şehirden uzak rahatlamak için kiralanabilecek villa seçeneklerimiz de bulunabilmektedir. Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için öncelikle iletişim numaramız üzerinden firmamız ile bağlantı kurmalısınız. Kiralamadan önce tercih ettiğiniz villanın özelliklerini bizimle paylaşabilir ve size seçeneklerinizin neler olduğu hakkında bilgi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Organizasyonlar İçin Villa Kiralama

Firmamız müşterilerine özel olarak yapılacak tüm organizasyonlar için villa kiralamaktadır. Arkadaşınızın doğum gününü kutlamak ve bunu sessiz bir noktada yapmak isteyenlere parti yapabilecekleri villa seçeneklerimizi sunuyoruz.

Aileniz ile birlikte havuz başında eğlenmek, kına gecesi, düğün, nişan gibi organizasyonlarınızı yapmanız için tercih edebileceğiniz villa seçeneklerimiz mevcuttur. Villaları kiralayabileceğiniz gibi olması gereken detaylar hakkında da yardım alabilirsiniz. Yapılmasını istediğiniz organizasyonu gerçekleştirmek için sizler ile profesyonel iş arkadaşlarımız ve personelimiz ile gerekli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Sizde istediğiniz villayı kiralamak, özel gününüzde burada zaman geçirmek, biraz eğlenmek ve dinlenmek için firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz. Kurulacak olan bağlantı ile sizlere sunulacak hizmetin detaylarına sahip olabilirsiniz.

Boğazda Villa Kiralama

Firmamız müşterilerinin memnuniyeti sağlamak için hizmetleri arasında VIP olarak villa kiralama seçeneğini de bulundurmaktadır. Kiralanabilecek villalar şehrin farklı lokasyonları içerisinde yer almaktadır.

Villa seçenekleri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. İki katlı ve üç katlı villa seçenekleri olduğu gibi havuzlu veya bahçeli villalarımızda hizmetimiz arasında bulunmaktadır. Bunun yanında oda sayısı, kaç kişilik oda olduğu bilgisi, yüzme havuzu, manzarası, evcil hayvana izin verilip verilmediği, doğası, ısıtma sistemi gibi çok önemli detayları da tercih ederek uygun olan villayı bulmanızı kolaylaştırabilirsiniz.

Yapılacak olan organizasyona uygun olup olmadığı, nasıl ulaşılacağı ve kiralanacak villanın hangi saatler arasında sizin için uygun olacağı bilgisine sahip olabilirsiniz.

Villa Kiralama Hizmeti Detayları

Zeus Yachting firmamızın sunduğu VIP Hizmetler arasında yer villa kiralama seçeneği için gerekli olan bilgileri bizlerle iletişime geçerek kolayca ulaşabilirsiniz. Villaya giriş ve çıkış zamanı, ücret içerisinde dahil olan detaylar, villa kiralama için alınacak depozito ve kiralama bedelini öğrenebilirsiniz.

Villa’nın kiralık olarak sizde kaldığı süre boyunca bakımlarının nasıl yapıldığı, size bu süre boyunca hizmet etmesini istediğiniz birilerinin olup olmadığı gibi detayları öğrenme imkanınız var. Villa kiralama ücretleri firmamız tarafından özel olarak belirlenmektedir. İrtibata geçen tüm müşterilerimize bu konular hakkında gerekli bilgilendirme yapılacak ve kiralanacak villa hakkında bilmeniz gereken tüm bilgiler sizlere aktarılacaktır. Bu hizmetten yararlanarak harika bir şekilde zaman geçirmeniz sağlanacaktır.

Yorum Yap