Viaport Marina

Viaport Marina ülkemizin en yeni marina alanlarından birisi olarak 2015 yılında himet vermeye başlamıştır. Yüzer rıhtım alanları, dünya standartlarına sağlanan hizmet, konfor ve lüksün iç içe olduğu marina geniş bir alan içerisinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Viaport Marina Yüz Ölçümü

Viaport Marina, Tuzla’da çok geniş bir yüz ölçümüyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Karada toplam 30 bin metrekare alan üzerinde hizmet verilmektedir. Karada bulunan bu alan içerisinde 75 ton ve 300 ton kapasiteye sahip iki adet lift bulunmaktadır. Bu sayede karaya çekilen yatların ihtiyaç duymuş olduğu tüm işlemler tecrübeli personel tarafından kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.

Viaport Marina Kapasitesi

Viaport Marina karada ve denizde toplamda 750 bağlama kapasitesiyle birçok farklı yat ve tekneye bağlama imkanı sunmaktadır. Marina’da bulunan rıhtımlar, pontonlar ile 80 metre uzunluğa kadar her türlü yat ve tekneye bağlanması yapılmaktadır. Marinada 7/24 güvenlik, çamaşırhane, taksi, bebek bakım odası, internet, palamar hizmeti, otopark, alışveriş, geri dönüşüm istasyonu ve teknik hizmetler verilmektedir.

Viaport Marina Bölgesi

Viaport tarafından işletilen marina etrafında çok sayıda eğlence noktası bulunmaktadır. Aslan Park, Korsan Adası, Timsah Park ve outletshopping yer almaktadır. Sabiha Gökçek Havalimanına 19 kilometre uzaklıkta yer alan marinaya karadan, denizden ve havadan ulaşım rahat bir şekilde yapılabilmektedir.

Viaport Marina Fiyat Tarifesi

Viaport Marina’nın sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanmadan önce bağlama ücretleri hakkında bilgi almanız gerekiyor. Fiyat tarifesi teknenin boyutuna göre günlük, haftalık ve aylık olarak yönetim tarafından hazırlanmaktadır.

Viaport Marina İletişim

Viaport Marina ile iletişim kurmak isteyenler 0-216-560-18-42 numarasını arayabilirler. Ya da viaportmarina@viaportmarina.com adresine mail atarak istedikleri her konu hakkında onlardan bilgi talep edebilirler.

Yorum Yap