Teos Marina

Teos Marina, İzmir’in Seferihisar ilçesinde bulunan tamamen doğal bir koy içerisinde yer alan bir limandır. 5 Altın Çıpa ödülüne sahip olan marina teknik, sosyal, temizlik ve güvenlik açısından müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. 2010 yılında ülkemizin sakin ve yavaş yaşam kenti olarak seçilen Seferihisar’da hizmet vermeye başlamıştırç

Teos Marina Yüz Ölçümü

Teos Marina, Sığacık Körfezi içerisinde yer almasından dolayı denizin olumsuz etkisinden korunabilen bir marina olarak dikkat çekmektedir. Deniz ve karada geniş bir yelpazede hizmet veren marina 1977 yılında Kolin Holding tarafından yaptırılmıştır. 2011 yılından yapılan yatırım ile birlikte hizmet kalitesi arttırılarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Teos Marina Kapasitesi

Ege denizinde sığınacak yer arayanlara hizmet veren marina müşterilerine karada 80 tekne, deniz üzerinde 510 bağlama kapasitesiyle hizmet vermektedir. Son yıllarda aldığı yatırımlar ile birlikte kalitesi sürekli olarak arttırılan olan marina yıllar içerisinde kalitesini ve kapasitesini arttırarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Teos Marina Bölgesi

Sakin ve yavaş bir şekilde yaşamın aktığı Seferihisar’da yer alan Sığacık Körfezi içerisinde yer alan marina birçok tarihi ve turistik noktaya yakın olmasıyla dikkat çekmektedir. Marina’dan 3 kilometre uzaklıkta Sığacık plajları yer alırken, İzmir şehir merkezi 40 kilometre, havalimanı 50 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Etrafında eğlence merkezleri, restoranlar ve alışveriş noktaları da yer almaktadır.

Teos Marina Fiyat Tarifesi

Teos Marina’dan fiyat bilgisini günlük, haftalık ve aylık olarak almak mümkündür. Yat veya teknenizin boyutlarına göre marina yönetimiyle iletişime geçerek bu konuda bilgi almanız mümkündür.

Teos Marina İletişim

Teos Marina yönetimiyle bağlantı kurabilmek için 0-232-745-80-80 numarasını arayabilir ya da marina@teosmarina.com adresine mail atabilirsiniz. Bu sayede istenilen tüm bilgilere rahatça ulaşmak mümkündür.

Yorum Yap