Teknede Söz Organizasyonu

Zeus Yachting olarak müşterilerimizin tüm isteklerini yerine getirme ve gerçekleştirme konusunda 10 yılında üzerinde deneyimle hizmetimizi sunuyoruz. 2005 yılında açılan firmamız, sürekli olarak müşterilerinin memnuniyetine odaklı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Bu güne kadar binlerce müşterisini memnun eden firmamız çok farklı organizasyonlar için hizmet sunmaktadır.

Düğün, nişan, kına gecesi, evlilik yıl dönümü gibi organizasyonların yanı sıra teknede söz organizasyonu ile de hizmet vermektedir. Bu tip bir organizasyona katılacak kişi sayısına göre tekne tercihi yapabilir, sunulacak yemek menüsünü belirleyebilir, boğaz turunun hangi rotada yapılmasını istediğinizi belirleyebilir ve güzel bir tören ile iki ailenin birbirleriyle kaynaşmasına imkan tanıma şansını kullanabilirsiniz.

Boğazda Söz Organizasyonu

Söz, bildiğiniz gibi birbirini seven iki genç insanın evlenmeden önce adetlerin yerine getirilmesi için atılan ilk adımdır. Bu özel an genellikle aile arasında yapılan toplantılarda yapılmaktadır. Bu özel günü tekne üzerinde, harika bir boğaz turunun ardından yapmak isteyen çiftlerimize gerekli hizmeti sunuyoruz.

Hizmetimizin içerisinde yemekli ve yemeksiz organizasyonlar seçenekleri bulunmaktadır. Yemeksiz tercihi yapan müşterilerimiz istemeleri halinde yiyecek ve içecekleri dışarından getirme şansına sahiptir. Yemekli tercihi yapanlara tavuk menü, kırmızı et menü ve balık menüsü seçeneklerini sunuyoruz. Bu seçeneklerinden birisi tercih edebileceğiniz gibi talep etmeniz halinde size özel bir yemek menüsü sizlere sunulacaktır. Özel olarak giydirilen masalarda belirtilen sayıda menü hazırlanarak misafirlerinize sunulacaktır.

Lüks Yatta Söz Organizasyonu

Firmamızın bünyesinde farklı teknolojik özelliklere sahip, farklı konseptlere hitap edebilecek 25’in üzerinde yat ve tekne seçeneği bulunmaktadır. Müşterilerimize 10 kişilik, 30 kişilik ve 100 kişilik organizasyon seçenekleri sunuyoruz. Bu seçenekleri yaparken organizasyonda ki kişi sayısına göre geniş yat ağımız içerisinden size uygun olanı bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Kameralı yatlar, lüks yatlar, ekonomik yatlar, havuzlu yatlarımız bulunmaktadır. Bu yatların sayısı her gün artmakta ve tüm taleplere cevap verilecek kapasiteye ulaşılmaktadır. Tercihinizi yapmadan önce şehrin farklı iskelelerinde bağlı olarak turan teknelerimizi ve yatlarımızı ziyaret ederek size uygun olanı tercih etme imkanına sahipsiniz.

İstanbul Boğazında Söz Organizasyonu

Dünyanın en özel yerlerinden birisi olarak kabul edilen İstanbul boğazında, hayatınızın en özel gününü harika bir hale getirme şansını sunuyoruz. Firmamız deneyimli kaptanları ile eğlenceli organizasyonlar düzenleme konusunda yılların vermiş olduğu tecrübeyle müşterilerini memnun etmektedir.

2005 yılından günümüze gelene kadar binlerce müşterisini memnun ederken, her gün bunların arasında yenilerini eklemektedir. Saatlik, günlük, haftalık ve aylık yat kiralama imkanları sunan firmamız ile iletişim numarası üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.

Firmamız fiyatlarını uygun olarak sunmaktadır ve fiyatlarını sezonluk olarak belirlemektedir. Fiyatlarda sezonluk olarak değişiklik olabilmektedir. Yaz aylarının yanı sıra bahar ve kış aylarında da bu hizmeti müşterilerimize sunarak, onları memnun etmeyi başarıyoruz.

Yorum Yap