Teknede Nişan Organizasyonu

Zeus Yachting olarak tüm müşterilerimize en kaliteli hizmeti yılların vermiş olduğu deneyimle sunuyoruz. 2005 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız düğün, nişan, iş toplantıları, boğaz turu, günlük, haftalık ve aylık tekne kiralama hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

20’nin üzerinde yat ve tekne seçeneğine, sürekli olarak yenileri eklenerek en kaliteli hizmeti sizlere sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Firmamız içerisinde özel teknolojilere sahip bir kameralı, iki kameralı, üç kameralı, 10 kişilik, 30 kişilik ve 100 kişilik organizasyonları gerçekleştirmenize yardımcı olacak yat seçeneklerimiz bulunmaktadır. Nişanını boğazın harika manzarası ve güzelliği eşliğinde yapmak isteyen tüm müşterilerimize, bu hizmeti deneyimli ve profesyonel personelimiz ile birlikte sunuyoruz.

Boğazda Nişan Organizasyonu

İstanbul’u Anadolu ve Avrupa olarak ikiye ayıran, eşsiz doğasıyla dünyanın en turistik noktalarından birisi üzerinde, sevdiğiniz kadınla nişanınızı yapmak isteyen müşterilerimize bu organizasyon imkanını sunuyoruz.

Organizasyonun sorunsuz bir şekilde, istediğiniz şekilde olması için deneyimli personelimiz ile imkan sunuyoruz. Sizlerle detaylı bir şekilde konuşarak nişanın kaç kişilik olacağını belirliyor, ne kadar süreceğine karar veriyoruz. Nişana gelen misafirlere yemek mi verileceğini yoksa catering hizmetimi verileceğine birlikte karar veriyoruz.

Yemekli nişan organizasyonu isteyen müşterilerimize üç farklı yemek menüsü sunuyoruz. Balık, tavuk ve et menülerinden birisini tercih etme imkanınız olduğu gibi, talep etmeniz halinde sizin için özel bir yemek menüsü hazırlayarak hizmetimizi veriyoruz.

Boğaz Turu ve Ardından Eğlence

Nişanınız belirlenen iskeleden davetlilerin alınması ile birlikte başlayacaktır. Ardından boğazda yapılacak güzel bir turun ardından, yemek yenilmesi ve nişanın gerçekleşmesi için doğru bir noktada demir atılacaktır. Bu boğazın genellikle sakin olan noktaları olmaktadır. Köprülerin altı veya kız kulesinin görebileceğiniz bir noktada bu durum gerçekleşecektir.

Yemek servisi yapıldıktan sonra, eğlenceli müzikler eşliğinde alkollü ve alkolsüz eğlence başlayacaktır. Talep eden müşterilerimize canlı müzik imkanı da sunulacaktır. Nişan organizasyonu boyunca sizlere her türlü ihtiyacınızı karşılamak ve hizmet vermek amacıyla deneyimli personelimiz ile birlikte hizmetimi sunacağız. Tüm işlemler bittikten sonra davetlilerin alındığı iskeleye geri gelerek organizasyon tamamlanmış olacaktır.

Her Türlü VIP Organizasyon Hizmeti

Firma olarak talep edilmesi halinde çok farklı organizasyonları boğaz üzerinden gerçekleştirmeyi başarıyoruz. Düğün, nişan veya farklı türden organizasyon talepleri için firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile hizmetini sunuyor.

Çok sayıda farklı özelliğe ve kapasiteye sahip yat ağımız arasından tüm müşterilerimizin taleplerine uygun seçenekler bulunmaktadır. Saatlik, günlük, haftalık ve aylık yat kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Kameralı, havuzlu ve 100 kişilik organizasyonları karşılayacak yat seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Firmamızın irtibat numarası üzerinden iletişime geçerek tüm konular hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Ayrıca firma olarak yat kiralama ücretlerimizi sezonluk olarak değiştirme hakkına sahibiz ve fiyatlarda mevsime göre değişiklik yapılabilmektedir.

Yorum Yap