Teknede Kına Gecesi

Ülkemizde ki örf ve adetlerin yerine getirilmesi için insanlar farklı yerlerde organizasyon yapmayı tercih etmektedir. Kına gecesi de bunlardan bir tanesidir. Kapalı bir alanda bu özel anı gerçekleştirmek yerine, tekne üzerinde bunu organize etme imkanını firma olarak sizlere sunuyoruz.

2005 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız, uzun yıllardır binlerce müşterisine boğaz üzerinde farklı şekillerde hizmet vermektedir. Geniş yat ağı sayesinde, tüm müşterilerinin istediği her türlü hizmeti sunuyor, onların özel günlerini daha fantastik bir hale getirecek hizmetimizi sunuyoruz. Deneyimli personelimiz, farklı yemek menülerimiz ve en ufak detaya kadar hesaplanan organizasyonumuz ile sizlere özel anınızı gerçekleştirme konusunda her türlü hizmeti sunarak hizmetimizi veriyoruz.

Kalabalık Gruplara Hizmet Veriyoruz

Kına gecesi, düğün veya nişan gibi sizler için özel olan bu günleri gerçekleştirme konusunda yeterli deneyime sahibiz. İstanbul boğazı üzerinde tercih edeceğiniz tekneyle tura çıkmadan önce yatın bağlı olduğu iskeleden davetlileri alıyoruz. Davetlilerin geliş saati, organizasyonun ne kadar süreceği ve ne zaman biteceği hakkında detaylı önceden firmamız ile görüşerek belirleyebilirsiniz.

Organizasyonun yemekli olup, olmamasına göre sizlere farklı seçenekler sunuyoruz. Yemeksiz yapılacak organizasyonlar için dışarıdan yemek getirme imkanı sunuyoruz. Organizasyonu yemekli yapmak isteyenler için kırmızı et, tavuk eti ve balık eti menülerimizi sunuyoruz. Müşterilerimizin talep etmeleri halinde özel yemek menüleri ya da kokteyl hazırlayarak sunabilmekteyiz.

Boğazda Kına Gecesi

Boğaz turu ve ardından kına gecesini gerçekleştirme konusunda sizlere deneyimli personelimiz ile yardımcı oluyoruz. Yemekli ya da kokteyl tercihine göre size eşlik edecek personel sayısında değişiklik olabilmektedir.

Kına gecesinin başlama ve bitiş saatini, ücret konusunda ki detayları, hangi tür müziklerin çalınacağı, kına gecesinin nerede yapılacağı gibi özel detayları bizimle irtibata geçerek belirlemeniz gerekmektedir. Özel bir organizasyon için 10 kişilik, 30 kişilik ve 100 kişilik hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Tüm bu organizasyonları yapılacak kapasiteye ve konsepte sahip yat seçeneklerimiz bulunmaktadır. Firmamızın yat ağında 20’in üzerinde seçenek bulunmakla birlikte, bu sayı sürekli olarak arttırılarak tüm talepleri en iyi şekilde karşılayacak kapasitemiz ile hizmetimizi sunuyoruz.

İstanbul Boğazında Kına Organizasyonu

Zeus Yachting firmamız ile irtibata geçen tüm müşterilerimizi memnun etmek için her türlü hizmetimiz hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Boğaz üzerinde yapılacak olan güzel bir turun ardından, yapılacak organizasyonu içeriği hakkında bilgi veriyoruz. Size özel bir gece geçirmeniz için tüm detayları belirleme, ekleme yapma ve çıkarma yapma şansını sizlere sunuyoruz.

Firmamız günlük olarak kiralanacak tekne fiyatlarında değişiklik yapabilmektedir. Kına gecesi gibi organizasyonlar genellikle akşam saatlerinde düzenlenmektedir. Farklı bir organizasyon yapmak ve isteklerinizi bize ileterek, anlaşma yapabilmek için iletişim numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Yapılacak organizasyon konusunda detayları yüz yüze konuşarak belirleyerek, istediğiniz o özel günü yaşamanıza yardımcı olabiliriz.

Yorum Yap