Teknede Havai Fişek Organizasyonu

Zeus Yachting olarak tüm müşterilerimize 2005 yılından bu tarafa en iyi ve en profesyonel şekilde hizmetimizi sunuyoruz. Boğaz turu, saatlik, günlük, haftalık ve aylık yat kiralama hizmetlerimizi sunuyoruz. Düğün, nişan, kına gecesi, doğum günü partisi gibi organizasyonları birinci sınıf hizmetlerimiz ile birlikte veriyoruz.

Yapılacak olan organizasyonun içerisinde yer alan lazer gösterileri ve havai fişek gösterileri ile hayatınızın en eğlenceli günlerinden birisini yaşama şansını sunuyoruz. Sevdiğiniz kadına yapacağınız evlilik teklifinden sonra, düğününüzde sevdiklerinizle beraberken özel bir hava fişek gösterisi düzenleyerek, eşsiz boğaz güzelliği ile birlikte fantastik bir gün geçirmenize deneyimli kaptanlarımız ve personellerimiz ile birlikte hizmet veriyoruz.

Boğaz Turunun Ardından Havai Fişek Gösterisi

Firmamızdan talep edilen düğün veya nişan organizasyonlarına özel havali fişek gösterileri sunuyoruz. Yapılacak görüşmelerin ardından gösterinin ne zaman ve ne şekilde olacağına, ne kadar süreceğine sizler tarafından karar verebilmenizi sağlıyoruz.

Lüks yatlarımız ve ekonomik teknelerimiz ile geniş bir ağ ile sizlere yardım sağlıyoruz. Bünyemizde 20’nin üzerinde yat bulunurken, bu yatlara sürekli olarak ekleme yaparak yat ağımızın genişlemesine devam ediyoruz. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim sayesinde sizlerin özel anlarınızı kaliteli bir hizmet ile birleştirerek yaşamanıza yardımcı oluyoruz.

Tüm organizasyonu kamera ekibimiz ile çekiyor, fotoğraflıyoruz. Bu tür hizmetleri alabilmeniz için bizlerle irtibata geçerek, gerekli anlaşmayı yaptırmalı ve rezervasyon almanız gerekiyor.

Boğazda Evlilik Teklifi ve Havai Fişek Gösterisi

Firma olarak boğaz turu hizmetimizi müşterilerimize saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak sunuyoruz. Sevdiğiniz kadına boğazın eşsiz güzelliği altında evlilik teklifi yapmak isteyen müşterilerimize lüks yatlarımızı saatlik veya günlük olarak kiralama hizmeti veriyoruz.

Bu tür bir hizmetin kaliteli bir şekilde yaşanabilmesi için sizlere deneyimli kaptanlarımız ile hizmet veriyoruz. Gerekmediği sürece yat içerisinde ekstra bir personel olmasına izin vermiyoruz. Daha büyük organizasyonlar içinse deneyimli ekibimiz ile sizlere gerekli sayıda personel desteği sağlıyoruz. Hizmetlerimiz arasında yemekli ve yemeksiz yat kiralama seçeneklerini sunuyoruz. Yemeksiz kiralama yapanlar kendi yiyecek ve içeceklerini getirme imkanına sahip oluyor.

Boğazda Havai Fişek Gösterisi

Yapılacak olan organizasyona göre farklı tipte konseptlerimiz ile hizmet sunuyoruz. Evlilik teklifi, evlilik yıl dönümü, düğün, nişan, kına gecesi, doğum günü partisi gibi organizasyonlar için özel havai fişek gösterileri sunuyoruz. Bu hizmetimiz öncesinde kiralayacağınız yat ile güzel bir boğaz turu attırıyor, ardından boğazda uygun bir yere yatı demirleyerek, o özel anı yaşamanıza yardımcı oluyoruz.

Firmamızdan yat kiralamak isteyen ve farklı organizasyonlar yapmak isteyen müşterilerimizin öncelikle bizimle iletişime geçerek bilgi almaları gerekmektedir. Bilginin ardından detayları görüşmek için şehrin farklı iskelelerinde bulunan yatlarımız arasından size uygun olanı tercih etmenizi sağlıyoruz. Yat kiralama fiyatları sezonluk olarak belirlenmekte ve değiştirme hakkı firmamız tarafından saklı tutulmaktadır.

Yorum Yap