Teknede Düğün Organizasyonu

Zeus Yachting, 2005 yılında başlayan yat kiralama serüveninde çok sayıda müşterisine en kaliteli hizmet ile yardımcı olmayı başardı. Farklı organizasyonlar için deneyimli ve bilgili ekibimiz ile sizlere istediğiniz en iyi hizmeti vermeyi başarıyoruz. Binlerce mutlu müşterimiz ile yolumuza devam ediyoruz.

Hayatın aşkıyla evlenmek ve bunu dillere destan bir şekilde gerçekleştirmek isteyenlere teknede düğün organizasyonu hizmeti veriyoruz. Farklı konseptler ile hizmet verilen teknelerimizden sizin için uygun olanı tercih ettikten sonra, diğer detayları da size uygun bir şekilde belirleyerek o güzel günün özel bir şekilde yaşanmasını sağlıyoruz. Bu konuda farklı isteklerinizi gerçekleştirme konusunda gerekli bilgi ve deneyimimiz ile yardımcı oluyoruz.

Boğazda Düğün Organizasyonu

Dünyanın sayılı boğazlarından birisi olan İstanbul boğazı üzerinde güzel bir düğün organizasyonu yapma fırsatına sahip olmak sizi eşsiz bir fırsat sağlayacaktır. O özel günün yaşanabilmesi için öncelikle firmamız ile irtibata geçmelisiniz.

10, 30 ve 100 kişilik, hatta farklı sayılarda insanı davet edebileceğiniz organizasyonu gerçekleştirecek kapasitede teknemiz bulunuyor. Lüks veya ekonomik sınıf arasından size uygun olanı tekneyi belirlemeniz zor olmayacaktır.

Teknenin hangi limandan hareket edeceğini, ne zaman hareket edeceğini, düğün sırasında olmasını istediğiniz hizmetleri, nikahın, dans müziğinin ve eğlencenin nasıl olacağını detaylı bir şekilde belirleme şansınız var. Düğünde çalınacak müzikler ve düğünün ne zaman biteceğini de karar verebilirsiniz.

Düğünde Sağlanacak Farklı Hizmetler

Teknede düğün organizasyonu içerisinde firmamız üç farklı yemen menüsü sunuyor. Tavuk etli menü, kırmızı etli menü ve balık menüsü bulunuyor. Bunlardan bir tanesini tercih edebileceğiniz gibi isteyen müşterilerimize özel bir yemek menüsü de hazırlıyoruz.

Düğünün sorunsuz geçmesini sağlamak için bu tür organizasyonlar konusunda deneyimli olan personelimiz ile hizmetimizi sunuyoruz. Saatlerce devam edecek düğünde isteyen müşterilerimize alkollü eğlence, isteyenlere alkolsüz eğlence fırsatları veriyoruz. Düğün fotoğrafçısı, canlı müzik imkanı, kamera çekimi ve boğazın eşsiz güzelliği içerisinde yapılacak harika bir düğün fırsatı sunuyoruz.

Boğazda güzel ve sakin bir tur attıktan sonra, boğazın altında uygun bir noktada veya kız kulesi manzarasını izleyerek harika bir düğün sizlerin olma fırsatı bulunuyor.

Farklı Konseptlere Sahip Tekneler

2005 yılında VİP olarak hizmet vermeye başlayan firmamız, yat ağını sürekli olarak geliştirmektedir. Uygun fiyatlı yat kiralama hizmeti ve lüks yat kiralama hizmetini sunmaktayız. Düğün, nişan, kına gecesi, iş toplantısı ve farklı tür organizasyonları yaparak müşterilerimizin tüm taleplerini yerine getirmeyi başarıyoruz.

Firmamız uygun fiyatlarlar yat kiralama ve organizasyon yapma imkanı sunmaktadır. Firmamı sezonluk olarak yat ve tekne kiralarında değişiklik yapma hakkınsa sahiptir. Firmamızdan yat kiralamak ya da düğün organizasyonu yapmak isteyen müşterilerimiz telefon numaramız üzerinden bizi arayarak daha detaylı bilgi alma şansı bulunuyor. Organizasyonun gerçekleşmesi için yüz yüze konuşarak anlaşma imkanınız bulunuyor.

Yorum Yap