Tarabya Tekne Park

İŞPARK tarafından tekne ve yat bağlama ihtiyacına cevap vermek için Tarabya’da işletilen marina noktasıdır. Sarıyer ilçesi sınırlarında bulunan tekne park içerisinde birçok teknik destek, bakım ve onarım hizmetleri yat sahiplerine 2010 yılından bu tarafa sunulmaktadır.

Tarabya Tekne Park Yüz Ölçümü

Tarabya Tekne Park, şehir merkezine çok yakın bir noktada deniz üzerinde geniş bir yüz ölçümü ile müşterilerine hizmet vermektedir. Marinanın ortalama derinliği 3,5 metre ile 23 metre arasında değişmektedir. Geniş alan içerisinde elektrik, su, su altı, çevre temizlik, güvenlik ve yakıt hizmetleri sürekli olarak sunulmaktadır.

Tarabya Tekne Park Kapasitesi

Tarabya Tekne Park toplam 265 tekneye aynı anda bağlama, bakım onarım ve temizlik hizmeti sunmaktadır. Park alanı genelde portatif ve istenildiğinde taşınabilecek şekilde kıyıya yakın bir noktada yer almaktadır. Konum itibariyle doğal bir koyda bulunan yat limanı misafirlerine güvenli bir şekilde bağlanma imkanı sunmaktadır.

Tarabya Tekne Park Bölgesi

Tarabya Tekne Park, İstanbul Havalimanına 43 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne 18, Yavuz Sultan Selim Köprüsüne 26 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Sarıyer şehir merkezineyse sadece 8 kilometre uzaklıkta yer alan marina alışveriş noktaları, eğlence alanları, doğal güzelliği ile yıl boyunca çok sayıda müşterisine aynı anda hizmet vermeyi başarmaktadır.

Tarabya Tekne Park Fiyat Tarifesi

Tarabya Tekne Park fiyatları için İŞPARK ile iletişime geçilmelidir. Tekne bağlama fiyat tarifesi üzerinde kalacağınız süre, kapladığınız metrekare alanına göre fiyatlar konusunda hesaplama yapmanız mümkündür.

Tarabya Tekne Park İletişim

Fiyat tarifesi konusunda daha iyi bilgi almak ve sunulan diğer hizmetler ile ilgili bilgi edinmek için 0-216-635-00-45 numarasını arayabilir yadatarabya.marina@ispark.istanbul mail adresine mail atarak istediğiniz bilgilere ulaşmanız mümkündür.

Yorum Yap