Skopea Marina

Skopea Marina, Muğla’ya Bağlı Fethiye ilçesi sınırlarında yer alan Göcek belgesinde hizmet vermektedir. 1989 yılında hizmet veren marina ülkemizin ilk özel yat bağlama noktası olarak dikkat çekmektedir. Mega yat sınıfına hizmet veren bölgede ki iki marinadan birisi olarak dikkat çekmektedir. Şehir merkezine yakın olmasından dolayı misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Skopea Marina Yüz Ölçümü

Skopea Marina deniz üzerinde misafirlerine 5,371 metrekare alan üzerinde hizmet vermektedir. Bu alanda bakım onarım noktaları, alışveriş alanları, akaryakıt dolum alanları yer almaktadır. Marina bölgesinde eğlenmeye imkan tanıyan havuz bar alanı ve restoran da yer almaktadır.

Skopea Marina Kapasitesi

Skopea Marina kapasite açısından küçük olsa da 110 metreye kadar yatlara bağlama imkanı sunmasından dolayı dikkat çeken bir hizmet vermektedir. Toplam denizde ve karada 80 adet yat bağlama kapasitesine sahiptir. En önemli artısı ülkemizde çok ender görülen mega yatların bağlanmasına imkan tanıyor olmasıdır. Bağlama alanında ihtiyaç duyulan tüm teknik destek ve özel güvenlik yat sahiplerine sağlanmaktadır.

Skopea Marina Bölgesi

Skopea Marina Göçek şehir merkezi ile iç içe olmasından dolayı misafirlerinin ihtiyaçlarını giderebilecekleri bir noktada yer almaktadır. Marina içerisinde otopark alanları, kafe, bar, restoran ve bar yer almaktadır. Marina’dan çıktıktan sonra tüm işletme alanları ve sosyal tesislere sadece birkaç adım atarak rahatça ulaşmak mümkündür.

Skopea Marina Fiyat Tarifesi

Skopea Marina fiyat noktasında müşterilerine alacakları hizmet ve yatların boyutlarına göre günlük, haftalık ve aylık olarak hizmet sunmaktadır.

Skopea Marina İletişim

Fiyat ve diğer konularda bilgi alabilmek için yapılması gereken işlem onlarla iletişime geçmek olacaktır. Aramak için 0-252-645-17-94 numarasını arayabilir ya da skopeamarina@gmail.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır.

Yorum Yap