Setur Yalova Marina

Setur firması tarafından ülkemizde hizmet marinalardan birisi olarak 2010 yılında hizmet vermeye başlamış bir marinadır. Yalova şehir merkezine çok yakın bir noktada bulunan marina önemli bağlantı noktalarına ve denizlere yakın olmasından dolayı yat sahipleri tarafından tercih edilmektedir.

Setur Yalova Marina Yüz Ölçümü

Setur Yalova Marina büyük bir yüz ölçümü içerisinde yat bağlama noktaları, karada yat tamiri, bakım ve onarım hizmetleri için hangarları ile hizmet vermektedir. Ülkemizde Karadeniz ile Ege denizi arasında bir geçiş noktası olmasından dolayı genelde yat sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilen bir marina olarak öne çıkmaktadır.

Setur Yalova Marina Kapasitesi

2010 yılından bu tarafa hizmet veren marina maksimum 30 metre uzunluğu olan yat ve teknelerin bağlamasına izin vermektedir. Toplam 320 yat bağlama kapasitesine sahip olan marina da bu rakamın 80 tanesi karada 240 tanesiyse deniz üzerinde bağlama imkanı sunmaktadır. Marinanın ortalama derinliği 6 metredir ve dalgakıran ile yatlar korunmaktadır.

Setur Yalova Marina Bölgesi

Setur Yalova Marina, Yalova şehir merkezine çok yakın bir noktadır. Setur firması tarafından işletilen marina misafirlerine ticari tesisleri, restoranları ve farklı eğlence deneyimleriyle yıl boyunca hizmet vermektedir. Deniz otobüsüyle Kartal’a 5 dakika içerisinde ulaşmak mümkündür. Bu yolculuğun ardından taksiyle uluslararası havalimanlarına 20 dakika da ulaşmak mümkündür.

Setur Yalova Marina Fiyat Tarifesi

Setur Yalova Marina misafirlerini yıl boyunca ağırlamaktadır. Yatların boyutlarına göre günlük, haftalık ve aylık olarak tespit edilen fiyatlar üzerinden sizlerde yatınızı buraya bağlayabilirsiniz.

Setur Yalova Marina İletişim

Sizde bu marinaya yatınızı veya teknenizi bağlamak istiyorsanız yönetimi 0-226-813-19-19 numarası üzerinden arayabilir ya da detaylı bilgi almak için Yalova@seturmarinas.com adresine mail atarak istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap