Setur Kuşadası Marina

Setur Marinalar zinciri tarafından Kuşadası’nda hizmet veren yat bağlama noktalarından birisidir. Uzun süredir bölgede hizmet veren marina da yüzer iskele noktaları ve 5 altın çapa ödüllü hizmetiyle müşterilerine 12 ay boyunca kesintisiz bir şekilde hizmet verilmektedir.

Setur Kuşadası Marina Yüz Ölçümü

Setur Kuşadası Marina müşterilerine hem karada hem de deniz üzerinde geniş bir alanda hizmet veriyor. Bulunduğu bölgeyi genişleten yüzer iskeleler, tamir, bakım ve onarım atölyeleri, araç otoparkları, akaryakıt yükleme noktalarıyla müşterilerine şehrin merkezinde kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Setur Kuşadası Marina Kapasitesi

Setur Marina karada 175 adet, denizde 350 adet olmak üzere toplamda 525 adet yat ve tekne bağlama noktasına sahiptir. Yatların maksimum olarak 70 metre uzunluğa sahip olmasına izin verilmektedir. Yatlar 162 metre uzunluğunda ki yüzer iskelede ve diğer noktalara bağlanmasına izin verilecek şekilde ağırlanmaktadır. Marinanın maksimum derinliğinin 5 metre olduğu aktarılmaktadır.

Setur Kuşadası Marina Bölgesi

Setur Kuşadası marina ender görülen merkezlerden birisidir. Çok sayıda tarihi noktaya yakın olmasının yanında eğlence noktalarına, alışveriş merkezlerine, dalış alanlarına, yüzme noktalarına yakınlığı ile tercih edilmektedir. İzmir havalimanına 75 kilometre uzaklıkta yer alan marinanın etrafından 60 araçlık bir otopark, restoran, spor merkezi gibi farklı ihtiyaçları karşılayan noktalar da yer almaktadır.

Setur Kuşadası Marina Fiyat Tarifesi

Setur Kuşadası Marina’ya yat bağlamak isteyenler fiyatlar hakkında bilgi almak için yatlarının uzunlukları ile birlikte iletişime geçebilirler. Farklı zaman dilimlerine göre bağlama ücretleri hakkında bu şekilde detaylı bilgiye ulaşabilmeleri mümkündür.

Setur Kuşadası Marina İletişim

Setur Kuşadası Marina’yla iletişime geçmek için 0-256-618-14-60 numarasını arayabilir ya da kusadasi@seturmarinas.com adresine mail atarak fiyat konusunda detaylı bir şekilde bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap