Setur Kaş Marina

Antalya’nın en uzak ilçesi ve en batısında yer alan ilçesi olan Kaş’ta yer alan marina uzun süredir müşterilerine hizmet vermektedir. Kaş Marina bölgenin en büyük, en eski ve en korunaklı yat bağlama alanları arasında yer alan bir noktada olarak dikkat çekmektedir. Marina 1 adet dalgakırana 7 adet yüzer iskeleye sahiptir.

Setur Kaş Marina Yüz Ölçümü

Marina sadece bağlama noktalarıyla değil aynı zamanda geniş bakım, onarım tesisleriyle de müşterilerin en büyük tercihidir. En önemli özelliği tamamen doğal bir koruma imkanı sunuyor olmasıdır. Aynı zamanda bulunan dalgakıran marinayı daha korunaklı bir hale getirmek için yapılmıştır.

Setur Kaş Marina Kapasitesi

7 adet yüzer iskeleye sahip olan Setur Kaç Marina’nın karada 160 adet deniz üzerinde 312 adet olmak üzere toplam 472 adet bağlama kapasitesi bulunmaktadır. Marinada çok sayıda hizmet sürekli olarak yat sahiplerine verilmektedir. Yatların bakım ve onarımı için 3 bin metre karelik bir alan karada hazırlanmıştır.

Setur Kaş Marina Bölgesi

Bölgede yer alan çok sayıda adaya çok yakın bir yerde bulunan marina aynı zamanda mağazalar, spor tesisleri, restoranlara da çok yakındır. Marina korunaklı olmasının yanında modern olmasıyla Akdeniz’de bulunan yatçıların genellikle ilk tercihi olması nedeniyle tercih ettikleri bir yat bağlama alanı olarak dikkat çekmektedir.

Setur Kaş Marina Fiyat Tarifesi

Setur Kaş Marina’ya yat bağlamadan önce yatınızın boyutlarını ve bu hizmet için ödemeniz gereken ücret hakkında bilgi alabilmek için marina yönetimiyle iletişime geçmeniz gerekiyor.

Setur Kaş Marina İletişim

Marina yönetimi ile iletişime geçebilmek için isteyenler 0-242-836-37-00 numarasını arayabilir ya da info@kasmarina.com.tr adresine mail atabilirler. Bu iki yöntemin yanında Acısı Mevkiinde bulundan marinayı yerinde ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap