Setur Kalamış & Fenerbahçe Marina

Setur yat firması tarafından ülkemizde hizmet veren marinalarından birisidir. İstanbul, Kalamış da bulunan marina aynı zamanda Fenerbahçe marina olarak da bilinmektedir. Şehir merkezine yakın olan marina aynı zamanda geniş bir alanda farklı boyutlarda ki yat ve tekneleri misafir etmektedir.

Setur Kalamış & Fenerbahçe Marina Yüz Ölçümü

Satur Kalamış & Fenerbahçe Marina geniş bir yüz ölçümüyle hem yatlara ev sahipliği yaparken aynı zamanda onların tamiratının, bakımının ve farklı ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyor.

Setur Kalamış & Fenerbahçe Marina Kapasitesi

Marina kapasitesi ülkemizde ki en büyüklerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Deniz üzerinde 1291 yatın bağlanmasına izin verilirken karada 220 adet yat ile toplamda 1511 adet yatı misafir etme kapasitesiyle dikkat çekiyor. Yatların maksimum uzunluğu 60 metreye kadar uzayabiliyor. Marinanın ortalama derinliğiyse 6,5 metre ile yeterli bir düzeye sahip olduğu dikkat çekiyor.

Setur Kalamış & Fenerbahçe Marina Bölgesi

Setur Kalamış marina Sabiha Gökçen Havalimanına 21 kilometre, aynı zamanda şehir merkezine yürüme mesafesinde olmasıyla dikkat çekiyor. Bölgede eğlence noktaları, bakım ve onarım tesisleri, çekek alanları restoranlar bulunuyor. Misafirlerinin kullanması için 375 adetlik bir araç otopark marina içerisinde ve etrafında bulunan hizmet noktaları arasında yer alarak dikkat çekiyor.

Setur Kalamış & Fenerbahçe Marina Fiyat Tarifesi

Setur Kalamış & Fenerbahçe Marina’dan fiyat bilgisi almak için yatının boyutlarıyla birlikte onlarla iletişime geçmelisiniz. Günlük, haftalık ve aylık fiyat tarifelerini alacağınız hizmete göre detaylı bir şekilde onlardan öğrenme şansınız var.

Setur Kalamış & Fenerbahçe Marina İletişim

Marina yönetimiyle bağlantı kurmak için isterseniz 0-216-346-23-46 numarasını arayabilir ya da kalamis@seturmarinas.com adresine mail atarak istediğiniz bilgilere detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap