Setur Çeşme Marina

İzmir’im ilçesi Çeşme’de bulunan Setur firması tarafından işletilen marina ülkemizin en önemli yat bakım ve bağlama noktalarından birisidir. 1974 yılından bu tarafa işletilmeye devam eden marina Altıyunus otelin önünde yer almaktadır.

Setur Çeşme Marina Yüz Ölçümü

Otelin hemen önünde yer alan marina hem karada hem de deniz üzerinde bağlama kapasitesi ile hizmet vermektedir. Otele yakın noktalar daha çok küçük teknelerin bağlanması için uygun olarak görülmektedir. Daha büyük tekneler giriş tarafında bağlanmaktadır.

Setur Çeşme Marina Kapasitesi

Marina denizde 180 karada 60 adet yata bağlama imkanı sunmaktadır. Toplamda 240 adet yat veya teknenin bağlanması ile hizmet vermektedir. Setur Çeşme Marina sadece bağlama konusunda müşterilerine hizmet vermemektedir. Aynı zamanda tamir, bakım, onarım, boyama, internet, akaryakıt gibi çok sayıda ihtiyaçlarının karşılanması içinde yardımcı olmaktadır. 60 tonluk lift ile bu boyutlarda ki yatların karaya çekilmesi içinde yardımcı olmaktadır.

Setur Çeşme Marina Bölgesi

Setur Çeşme Marina, Altıyunus otel ile iç içe olduğu için marina müşterileri otelde ki tüm hizmetlerden yararlanabilmektedir. Marinaya yakın noktalarda koylar ve plajlar yer almaktadır. Marina’nın İzmir’e uzaklığı 70 kilometredir. Çeşme kalesi ve diğer turistik noktalara yakın olmasının yanında alışveriş noktaları, plajlar, restoranlar ve eğlence merkezleri ile iç içe bir marina olmasıyla dikkat çekmektedir.

Setur Çeşme Marina Fiyat Tarifesi

Setur Çeşme Marina tarafından sunulan hizmetleri almak için öncelikle yatınızın boyutlarını bildirerek onlardan fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz. Fiyatlar günlük, haftalık ve aylık olarak değişiklik göstermektedir.

Setur Çeşme Marina İletişim

Setur Çeşme ile iletişim kurabilmek için 0-232-723-14-34 veya cesme@seturmarinas.com adresini kullanabilirsiniz. İsteyenler marinayı yerinde ziyaret ederek fiyat bilgileri ve diğer hizmetler hakkında bilgi alabilirler.

Yorum Yap