Setur Ayvalık Marina

Ülkemizin en büyük zincir yat firmalarından olan Setur tarafından Ayvalık’ta işletilen Marina kaliteli hizmet anlayışı, uygun yerleşme koşulları ile misafirlerini ağırlıyor. Ege’de yat bağlamak ve tekneleri barınması için yer arayanlar için tercih edilebilecek bir noktada yer alıyor.

Setur Ayvalık Marina Yüz Ölçümü

Geniş bir alan üzerinde hizmet veren marina birçok konuda kaliteli hizmet vermesiyle dikkat çekiyor. Hem denizde hem de karada bulunan bağlama ve bakım onarım noktalarıyla müşterilerini memnun etmek amacıyla çalışılıyor. Doğal bir liman içerisinde yer alan marinaya ulaşmak için Dalyan Boğaz’ından geçerek ulaşmak mümkündür.

Setur Ayvalık Marina Kapasitesi

Setur Ayvalık Marina kapasite açısından çok büyük olmamakla birlikte yeterli sayıda yat ve tekneyi bağlama imkanı sunuyor. Deniz üzerinde 200 adet, kara da 70 adet toplamda 270 adet yat ve tekneyi bağlama imkanı sunuyor. Maksimum derinlik 4,5 metre olarak kabul edilirken, uzunlukta maksimum 40 metreye izin veriliyor. Bu yatlara çekme, yıkama, boyama, elektrik, mekanik hizmetleri de verilmektedir.

Setur Ayvalık Marina Bölgesi

Kuzey Ege olarak bilinen bölgede tamamen doğal bir alanda yer alan marina misafirlerine sakin ve huzurlu bir ortam içerisinde barınma imkanı sunuyor. Ayvalık şehir merkezine sadece 2 kilometre, havalimanına 150 kilometre uzaklıkta yer alan marinaya yakın noktalarda kaliteli restoranlar, alışveriş merkezleri yer almaktadır.

Setur Ayvalık Marina Fiyat Tarifesi

Setur Ayvalık Marina’ya yatlarını ve teknelerini bağlamak isteyenler boyutlarını bildirecekleri yatları hakkında fiyat bilgisi alabilirler. Fiyatlar günlük, haftalık ve aylık olarak marina yönetimi tarafından belirlenmektedir.

Setur Ayvalık Marina İletişim

Setur Ayvalık Marina iletişim için 0(266)-312-26-96 numarasını arayabilir ya da ayvalik@seturmarinas.com adresine mail atabilirsiniz. Bu sayede gerekli bilgilere rahatça ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap