Setur Antalya Marina

Setur firması tarafından Antalya şehir merkezine çok yakın bir noktada bulunan marina 1991 yılından bu tarafa hizmet vermektedir. Müşterilerine hem kara da hem de deniz üzerinde yat ve tekne bağlama imkanı sunan marina da kaliteli bir hizmet 7/24 kesintisiz olarak sunuluyor.

Setur Antalya Marina Yüz Ölçümü

Setur Antalya Marina yüz ölçümü açısından çok geniş bir alanda müşterilerine hizmet veriyor. 30 metre kare çekek alanı ve bunun üzerinde bağlama alanlarıyla dikkat çekici bir alan içerisinde yer alıyor. İçerisinde 75 ve 200 tonluk gezer liftler, boyama, bakım ve diğer işler için hangarlar da bulunuyor.

Setur Antalya Marina Kapasitesi

Setur firması tarafından Antalya’da bulunan marina karada 150 adet, deniz züerinde 235 adet olmak üzere toplam 385 adet tekne ve yata ev sahipliği yapabiliyor. Marina içerisinde ortalama derinlik 4 ile 6 metre arasında değişiyor. Yat boyu 90 metreye kadar uzanan mega yatlara barınma imkanı sunuyor.

Setur Antalya Marina Bölgesi

Antalya Marina, merkeze sadece 10 kilometre ve havalimanına 30 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Turizm merkezinden bulunan marina içerisinde golf oynama noktaları, alışveriş noktaları, restoranlar, eğlence merkezleri bulunmaktadır. 5 Altın Çıpa ödülüne sahip olan marina da Mavi Bayrak ödülüne sahip bir plaj da yer almaktadır.

Setur Antalya Marina Fiyat Tarifesi

Setur Antalya Marina içerisinde yat bağlamadan önce marina yönetimiyle iletişim kurmanız gerekiyor. Yatınızın boyutlarına göre günlük, haftalık ve aylık bağlama ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Setur Antalya Marina İletişim

Marina yönetimiyle bağlantı kurmak için isterseniz 0-242-259-32-59 numarasını arayabilir, Antalya@seturmarinas.com adresine mail atabilirsiniz. Marina hakkında daha detaylı bilgi almak ve canlı görmek için gün boyunca onları istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap