Saatlik Yat Kiralama

Firmamız uzun yıllardır sektörde yer aldığı yat kiralama hizmetinde müşterilerine çok sayıda farklı seçenek ile yardımcı olmaya çalışıyor. Zeus Yachting olarak saatlik, günlük, haftalık ve aylık yat kiralama hizmetimizi müşterilerimizin taleplerine göre şekillendiriyoruz.

İki kıtayı birbirinden ayıran boğaz üzerinde ve adalar etrafında saatlerde eğlenceli bir yat turu atmak bu şekilde mümkün olabiliyor. Size özel kaptanınız, farklı sayıda yapılan büyük organizasyonlar için deneyimli personelimiz ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasiteye sahibiz. Sunulan hizmetin detaylarını belirlemek, fiyat konusunda bilgi almak ve anlaşmayı tamamlayabilmek için firmamız ile iletişime numarası üzerinden bağlantı kurmanız ilk adım olacaktır.

Özel Yat Kiralama Fırsatı

Saatlik yat kiralama imkanı sunan firmamız geniş yat ağı sayesinde sizlere uygun yatı tercih etme fırsatı sunmaktadır. Yat ağı içerisinde çok farklı konseptlere sahip araçlar bulunmaktadır. Yatılı kalmak isteyenler için bir, iki ve üç kameralı yatlar yer almaktadır.

Saatlik turlar için havuzlu yat çeşitleri ve grubun genişliğine göre 100 kişiye kadar kapasiteye sahip yatlar bulunmaktadır. Saatlik turlar esnasında sizlere sadece kaptanımız eşlik edecektir. Bu şekilde arkadaşlarınız ile unutulmaz bir şekilde zaman geçirebilecek, sevdiğiniz insanlar aşkınızı tazeleyebilecek ya da bir kutlamanızı boğazın mavi sularının üzerinde gerçekleştirebileceksiniz. Bu konuda yılların vermiş olduğu tecrübeyle sizlere beklentilerinizi karşılayacak şekilde hizmetimizi sunma konusunda çalışmalarımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

Lüks Sınıf Yatlarla Saatlik Boğaz Turu

Zeus Yachting olarak müşterilerimizin taleplerini karşılamak için farklı konseptlere sahip yatlarımız ile hizmet veriyoruz. Yat sayımızı sürekli genişleterek talep edilen her türlü ihtiyacı karşılayabilmek için gerekli olan hizmetimizi sunuyoruz. Boğaz turunda iki farklı sınıf seçeneği sunuyoruz. Saatlik olarak yapılacak turlar için lüks ve ekonomik sınıf seçenekleri bulunmaktadır.

Bu seçenekler fiyatların 400 TL ile 2500 TL arasında değişmesini sağlamaktadır. Siz tercih edeceğiniz yata göre fiyat detayları hakkında firmamız ile bağlantı kurarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. Sezonluk duruma göre yatların saatlik fiyatlarını firmamızın değiştirme hakkı olduğunu eklemeliyiz. Bu konuda gerekli bilgiyi telefon üzerinden alabilirsiniz.

Sevgilinize Evlenme Teklifi Etme Şansı

Saatlik yat kiralama hizmetini tercih edenler genellikle sevdikleri kadına evlenmek teklifi etmek isteyenler, doğum gününü, önemli bir başarıyı veya farklı bir olayı kutlamak isteyenler yapmaktadır. Birkaç saat boğaz üzerinde tur attıktan sonra hayatınızı adayacağınız o özel insana güzel bir ortamda evlenme teklifi etmek kadar özel bir duygu yaşamak mümkün olmayacaktır.

Boğazın üzerinde size özel belirleyeceğimiz bir noktada, gerekli detaylar sizin için hazırlanarak yapılacak güzel bir organizasyon şansınız bulunuyor. Kaptanımız dışında hiçbir personelin olmayacağı yat üzerinde tamamen size özel bir anı hafızanızın en derinine kazıma şansınız olacaktır. Bu tür organizasyonlar için firmamız sizlere yılların vermiş olduğu deneyimle hizmetini sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Yorum Yap