Port Lasos Marina

Port Iasos Marina, Milas’da bulunan yat koruma noktalarından birisidir. Eşsiz doğası, sakin bölgesi ve özel bir marina havasıyla 2013 yılından bu tarafa hizmet vermektedir. Tecrübeli üç kardeş tarafından hizmete açılan marina özellikle doğayı sevenler tarafından yıl boyunca tercih edilmektedir.

Port Iasos Marina Yüz Ölçümü

Port Iasos Marina Muğla’ya bağlı Milas ilçesinde Güllük mevkisin de yer almaktadır. Hem karada hem de deniz üzerinde geniş yüz ölçümü ve doğal koruma alanıyla misafirliğini ağırlamaktadır. Butik marina olarak hizmet veren nokta bölgede ki birçok turistik noktaya yakın olmasından dolayı tercih edilmektedir.

Port Iasos Marina Kapasitesi

Marina yatları sadece karada barınma imkanı sunmaktadır. 25 metre uzunluğa sahip yatlara kadar ağırlayan marina bu mesafenin üzerinde yata sahip olanların irtibata geçerek bilgi almasını istemektedir. Ortalama 8,5 metre derinliğe sahip olan marina da 150 yat aynı anda barınma ve onarım ihtiyaçlarını giderme imkanına sahiptir.

Port Iasos Marina Bölgesi

Gökliman koyunda doğa tarafından korumalı bir noktada bulunan marina havalimanına 32 kilometre, Bodrum’a 69 kilometre uzaklıktadır. Diğer birçok noktada denizden daha yakındır. Güllük 3 deniz mili, Türkbükü 9 deniz mili, Leros 32 deniz mili ve Kalimnos adasına 28 deniz mili uzaklıkta yer almaktadır. Doğa içerisinde sakin bir barınma sağlamak isteyenlere bölgede ki en iyi hizmeti sunmaktadır.

Port Iasos Marina Fiyat Tarifesi

Yatlarını marinaya bağlamak isteyenler öncelikle yatlarının uzunluğuna göre günlük, haftalık ve aylık fiyatlar konusunda marina yönetimiyle iletişime geçerek gerekli bilgiyi almalıdır.

Port Iasos Marina İletişim

Marina yönetimiyle iletişim kurabilmek için yapmanız gereken 0-541-760-42-41 numarasını aramalı ya da info@portiasos.com adresine mail atabilirsiniz. Bunların yanında onları marinaya giderek yerlerinde ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap