Palmarina Bodrum

Palmarina Bodrum, şehrin batısında yer alan bir sığınak olarak yat ve tekne sahiplerine hizmet vermektedir. 5 Altın Çapa ödülüne sahip olan marina süperyatlara da hizmetini tüm yıl boyunca vermektedir. Bulunduğu konum itibariyle sakin ve huzurlu bir ortam arayan yat sahiplerini misafir etmektedir.

PalmarinaBodrum Yüz Ölçümü

Palmarina Bodrum sadece yat ve tekneleri misafir etmesiyle değil bir yaşam merkezi olmasıyla da dikkat çekmektedir. 2013 yılında yeniden inşa edildikten sonra hizmet vermeye başlayan nokta çok sayıda yerli ve yabancı yat sahibini misafir etmektedir. Bu nedenle çok geniş bir yüz ölçümüne sahip olmasıyla dikkat çekmektedir.

PalmarinaBodrum Kapasitesi

Palmarina Bodrum süperyat, megayat gibi çok ender görülen yatları dahi misafir edebilme kapasitesine sahiptir. 135 metre uzunluğa kadar birçok yata ev sahipliği yapan marinanın yat kapasitesi 620 olarak dikkat çekmektedir. Sakin konumunun yanında tüm yatlar için teknik hizmet ve diğer hizmetler ile yıl boyunca kesintisiz bir şekilde hizmet sunulmaktadır.

Palmarina Bodrum Bölgesi

Palmarina Bodrum genelde sakinlik arayanları misafir eden bir nokta olarak dikkat çekse de şehir merkezinden 18 kilometre, havalimanından 52 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Etrafında hotel, spa, spor merkezi, kafe, restoran, kulüpler ve doğasıyla dikkat çeken bir noktadır. Bu özelliği sayesinde yıl boyunca birçok misafire ev sahipliği yapmayı başarmaktadır.

Palmarina Bodrum Fiyat Tarifesi

Palmarina Bodrum’da yat bağlamak isteyenler, günlük, haftalık ve aylık fiyatlar konusunda marina yönetimiyle bağlantı kurarak bilgi alabilirler. Alacağınız hizmetler ve yatınızın büyüklüğüne göre fiyat tarifelerinde değişiklik yaşanabilmektedir.

Palmarina Bodrum İletişim

Palmarina Bodrum ile bağlantı kurabilmek için 0-252-311-06-11 telefon numarasını arayabilir ya da marina@palmarina.com.tr adresine mail atarak gerekli bilgilere rahatça ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap