Özel Yat Kiralama

Aileniz veya arkadaşlarınız ile özel bir zaman geçirmek isteyen herkese geniş yat ağımız ile hizmetlerimizi sunuyoruz. 2005 yılından bu tarafa vermiş olduğumuz hizmet ile binlerce müşterimizin unutulmaz zamanlar geçirmelerini sağlıyor, onların hayatlarının bu döneminde keyifli zamanlar paylaşmalarını sağlıyoruz.

Özel yat kiralama ile detayları sizler ile konuşarak size özel kaptan ve gerekirse deneyimli personelimiz ile kiralama yapabilmenize imkan veriyoruz. Size özel yemekler hazırlayan personelimiz, yat üzerinde olduğunuz sürece size hizmet verecek deneyimli personel ile belirlenecek özel rota üzerinde rahatça zaman geçirmenize imkan tanıyoruz. Yemek menülerimiz balıklı, etli ve tavuk etli olarak sunuluyor. Ayrıca istemeniz halinde size özel menüler de hazırlanabiliyor.

Talep Doğrultusunda Farklı Turlar Tercih Etme Şansı

Arkadaşlarınız ile keyifli bir gün geçirmek isteyen herkese belirleyebilecekleri farklı tur rotaları sunuyoruz. Boğaz’da bulunan Adalar etrafında tura çıkabilir, maviliğin ortasında sessiz ve huzur dolu zamanlar geçirebilir, boğaz içerisinde turlara çıkabilmeniz mümkündür. Yat turlarımızı saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak tercih edebilme şansına sahipsiniz.

Tüm hizmetlerimizi özel yat kiralama içerisinde sizlere uygun ve istediğiniz şekilde organize etmenize yardımcı oluyoruz. Aşk dolu zamanlar, unutulmaz eğlencelerin içerisinde olduğu güzel anları bu süre boyunca yaşayabilmeniz için hizmetimizi sunuyoruz. Bu tür organizasyonlar içerisinde müzikli eğlence, özel kutlamalar veya parti yapma şansına da sahip olabilecek şekilde hazırlarımızı yapıyoruz.

Yılların Vermiş Olduğu Deneyimle Hizmetimizi Sunuyoruz

2005 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız uzun yılların tecrübesiyle tüm müşterilerinin istedikleri kaliteli hizmetten faydalanma şansı sunuyoruz. Farklı yat konseptleri içerisinde teknolojik özelliklere sahip, farklı uzunluklarda ve tüm organizasyonlara uyan teknelerimiz bulunmaktadır.

25 ve üzerinde yat ağımız arasında farklı kamera sayılarına sahip yatların yanında havuzlu yatlarımızda bulunuyor. Kameralı yatlarımız ile konaklamalı yat kiralama yaparak unutulmaz anların keyfini yaşamanıza yardımcı oluyoruz.

Özel yat kiralama hizmetimizi değerlendirmek isteyen tüm müşterilerimize seçkin ve kaliteli yemekler sunan bir mutfağı da hizmetlerimiz arasında yer veriyor. Geniş yemek menüsünü özelleştirerek size sunulmasını sağlayarak, o günün tamamen özel bir hal almasına fırsat veriyoruz.

İletişime Geçerek Size Özel Yatı Kiralayabilirsiniz

Zeus Yachting olarak iletişime geçen tüm müşterilerimize vereceğimiz hizmetler hakkında tüm detayları paylaşıyoruz. Tercih edilen tur ve yat ile birlikte hizmet verecek olan personel hakkında tüm detaylı bilgiler sizler ile paylaşılacaktır.

Turun hangi rota üzerinde yapılacağı, turun ne kadar süreceği, tur boyunca size sunulacak lezzetlerin detaylarını da bizimle kuracağınız iletişim ile elde edeceksiniz. Yılların vermiş olduğu deneyim, yeterli teknolojiye sahip yatlarımız arasından tercih yaparak sizde deneyimleyebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçerek yatlarımızın tümü hakkında bilgi alabilir, fiyatlarımızı detaylı bir şekilde öğrenerek, size uygun olan hizmeti alabilmek için nasıl bir karar almanız gerektiği hakkında gerekli bilgiyi bizlerden alabilirsiniz.

Yorum Yap