Özel VIP Araç Kiralama

Zeus Yachting firmamız müşterilerine VIP Hizmetler adı altında özel hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetlerinden birisi de özel araç kiralamadır. Bu hizmet ile düğün, nişan organizasyonu gibi özel günlerinizde, iş toplantılarınıza gelen müşterilerinize seyahat hizmeti sunmak için bu hizmetimizden yararlanmanız mümkündür.

Kaliteli araç filomuz ile günün her saatinde, istediğiniz süreler boyunca bu hizmetten yararlanmanıza yardımcı oluyoruz. Kaliteli ve lüks arabalarımızın yanında araçları kullanan deneyimli şoförlerimiz ile sizlere profesyonel bir şekilde bu hizmetimizden yararlanarak, gerekli olan zaman aralığında rahatça özel araç kiralama imkanı sunuyoruz.

VIP Hizmetimizden yararlanmak, detaylıca bilgi almak için iletişim menümüzde bulunan irtibat numarasını kullanarak bizler ile bağlantı kurabilirsiniz.

Kurumsal Firmalara Özel Araç Kiralama Hizmeti

Firma olarak müşterilerimiz arasında kurumsal firmalarda yer alıyor. Bu tür firmalara özel araç kiralama hizmetimizi kaliteli ve profesyonel bir şekilde sunuyoruz. Araç filomuzda olan lüks araçlarımız ile yurt dışından ya da yurt içinden gelen müşterilerini havalimanından alarak, şehirde gerekli olan yerleri gezdirme hizmeti veriyoruz.

Kurumsal araç kiralamak için firmamız ile irtibata geçerek yapılacak hizmetin detaylarını belirleme, saatlik, günlük ve haftalık araç kiralama hizmetlerimiz hakkında gerekli bilgilere ulaşma ve ücret konusunda bilgi almanız mümkündür. Araçları tek olarak mı kiralamak istiyorsunuz ya da özel bir şoför ile bu hizmetten mi yararlanmak istiyorsunuz buna karar verebilirsiniz.

Sürücülü Özel Araç Kiralama

Firmamız müşterilerine sunmuş olduğu özel araç kiralama hizmetini farklı detaylar ile sağlamaktadır. Talebe göre sürücülü veya sürücüsüz olarak lüks araçlarımız arasından istediğiniz kiralama imkanını sizlere sunuyoruz. Sunulan aracın modeli, kalitesi ve ne kadar sizde kalacağı gibi özel detayları yüz yüze görüşerek ya da telefon ile irtibata geçerek belirleme imkanınız var.

Kurumsal olarak kiralama yapılabileceği gibi düğün, nişan, doğum günü partisi, yıl dönümü veya farklı özel organizasyonlar için bu hizmetimizden tüm müşterilerimiz yararlanabilmektedir. VIP hizmet olarak sunulan bu seçeneği tercih etmeden önce daha detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Bunun için firmamız ile telefon numarası üzerinden irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

VIP Özel Araç Kiralama

Firmamız uzun yıllardır sektörde olup, tüm müşterilerine gerekli memnuniyeti sağlamak için çalışmaktadır. Yat ve tekne kiralama hizmetinin yanında özel VIP hizmetlerini de sunmaktadır. Özel araç kiralama hizmeti de bu hizmetler arasında yer almaktadır.

Zeus Yachting firmamız ile isterseniz telefon ile irtibata geçebilir isterseniz de yüz yüze görüşebilmek için ofisimizde bizleri ziyaret edebilirsiniz. Deneyimli ve güler yüzlü personelimiz ile ihtiyacınız olan aracı kiralamak için yapılması gerekenler hakkında bilgi alabilirsiniz. Tercih edilen araca, alınacak hizmetin detaylarına göre kiralama ücretlerinde değişiklik yapılabilmektedir. Bu hizmeti almak için firmamız sizlere profesyonel, güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet ile yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Yorum Yap