Netsel Marina Marmaris

Netsel Marina Marmaris, Setur Marinalar arasında yer alan Doğu Akdeniz’in en önemli şehir marinalarından birisidir. Güzel bir doğa etrafında yer alan Marina şehir merkezine sadece 2 dakika yürüme mesafede olmasından dolayı tercih edilebilen noktalardan birisidir.

Netsel Marina Marmaris Yüz Ölçümü

Marina müşterilerine 1989 yılından bu tarafa hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile dikkat çeken alanda yüzer 9 adet iskele bulunmaktadır. Derinlik açısından 18 metre ile 3,5 metre aralığında geniş bir yelpaze ile tüm müşterilerine gerekli hizmeti geniş bir yüz ölçümü ile birlikte sunmayı başarmaktadır.

Netsel Marina Marmaris Kapasitesi

İki tarafı mendirek ile çevrili olan marina yatlara ve teknelere gerekli güvenliği sağlamasıyla tercih edilmektedir. Karada 50 adet tekne bağlama noktası bulunan marina içerisinde ayrıca 720 adet yat bağlama kapasitesi bulunmaktadır. Toplamda 770 adet tekne bağlama kapasitesi ile Doğu Akdeniz’in en büyük barınma noktalarından birisi olarak dikkat çekmektedir.

Netsel Marina Marmaris Bölgesi

Doğal liman yapısı ve mendirekleri sayesinde korunaklı bir liman olan marina aynı zamanda şehir merkezine yürüme mesafesinde olmasından dolayı tercih edilen bir nokta olarak dikkat çekmektedir. Etrafında gece hayatının yaşandığı gece kulüpleri, güzel yemekler sunan restoranlar ve alışveriş noktaları bulunmaktadır. Yüksek kaliteli hizmet ile müşterilerine tüm yıl boyunca memnun etmeyi başarmaktadır.

Netsel Marina Marmaris Fiyat Tarifesi

Netsel Marina Marmaris’e yat veya tekne bağlamak isteyenler araçlarının boyutlarına göre günlük, haftalık ve aylık olarak fiyat konusunda bilgi alabilirler. Bunun için iletişim bilgileri üzerinden işletme yönetimiyle bağlantı kurmak gerekmektedir.

Netsel Marina Marmaris İletişim

Netsel Marina Marmarsi iletişim kurmak için 0-252-412-27-08 numarasını arayabilir, info@netselmarina.com adresine mail atarak fiyat tarifesi ve diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap