Motoryat Kiralama

Firmamız bünyesinde yer alan çok sayıda yat arasında özel motoryat kiralama hizmeti de bulunuyor. 2004 yılından bu tarafa Şişli merkez olarak müşterilerimize deneyimli ve güler yüzlü personelimiz ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Sunulan hizmetlerimiz içerisinde grup toplantıları, düğün, nişan gibi organizasyonları, iş toplantıları bulunuyor.

Tüm özel organizasyon hizmetleri için müşterilerimize en anlamlı ve özel anı yaşatmak için turları birlikte belirliyoruz. O anı özel kılabilmek için nasıl bir hizmet verileceği hakkında tüm detaylara birlikte karar veriyoruz. Kiralama hizmetimizi saatlik, günlük, haftalık, aylık ve konaklamalı olmak üzere beş farklı şekilde müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Son Teknolojilere Sahip Motoryatlar

Zeus Yachting olarak bizimle iletişime geçen tüm müşterilerimize boğaz içerisinde ve etrafında keyifli bir zaman geçirme şansı sunuyoruz. Yat ağımızda farklı kamera sayılarına sahip yatların yanında havuzlu yat seçenekleri de bulunuyor. Ayrıca yat ağımızı sürekli genişleterek kalitemizi arttırmaya özen gösteriyoruz. . Yatlarımız lüks ve ekonomik olarak ikiye ayrılıyor.

Motoryat kiralama hizmeti almak isteyenler lüks hizmetimizden yararlanmak istiyor demektir. Bu tip yatların en büyük özelliği güçlü bir motora sahip olmasıdır. Ayrıca uzun bir yapıya sahip olan deniz taşıtları içerisinde misafirlerin oturabileceği geniş bir oturma noktası bulunmaktadır. Yatılı kalmak isteyenler için hazırlanan odalar süit konforuna ve kalitesine sahip kameralar bulunmaktadır. Bu hizmeti almak isteyenler firmamızın bünyesinde yer alan teknelerden size uygun olanı tercih ederek kararlarını verebilirler.

Motoryatla Keyifli Boğaz Turu

Firma olarak birinci kalitede hizmetimizi uzun yıllardır tüm müşterilerimize VIP olarak sunuyoruz. Filomuzun içerisinde yer alan farklı özelliklere sahip çok sayıda tekne bulunmaktadır. 2005 yılından bu tarafa hizmetimizi, profesyonel personelimiz ile sunuyoruz.

Dünyanın en eşsiz noktalarından birisi olan Anadolu ve Avrupa’yı bir birine bağlayan bu nokta üzerinde sakin bir şekilde tur atabilmeniz sağlanıyor. Boğaz etrafında bulunan tarihi yapıları görme, köprülerin altından geçme, sakin koylara giderek özel toplantılarınızı yapma veya arkadaşlarınızla güzel zaman geçirme şansınız bulunuyor.

Saatlik, Yemekli Kiralama Hizmetleri Verilmektedir

Motoryat kiralama hizmeti içerisinde farklı özelliklere göre tercih etme şansını müşterilerimize Zeus Yachting olarak sunuyoruz. Farklı uzunluklara, motor gücüne ve genişliğe göre tercih edebileceğiniz araçlarımız bulunuyor.

Yemekli toplantılar için farklı gruplara göre hizmet alma şansınız var. Sadece eğlence için olanlar içinde farklı hizmetler sunuluyor. Araçlarımızın içerisinde banyo, mutfak, yatak odası gibi bölümler bulunuyor. Farklı organizasyonlara göre sizlere deneyimli kaptanımızın yanında, gerek görülmesi halinde deneyimli ve eğitimli personelimiz de eşlik ediliyor.

Yat kiralama işlemi yapmak için Şişli’de bulunan ofisimizi ziyaret edebileceğiniz gibi iletişime numarası üzerinden bizimle bağlantı kurabilirsiniz. Tercih edeceğiniz yata göre fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sunulan yat fiyatları sezona göre değişiklik göstermektedir. Günlük, saatlik veya daha uzun anlaşmalarınız için bizimle bağlantı kurmanız gerekmektedir.

Yorum Yap