Milta Bodrum Marina

Milta Bodrum Marina, Ege’nin en büyük yat ve tekne bağlama noktalarından birisi olarak 1976 yılında hizmet vermeye başladı. Birçok kez el değiştiren marina son olarak Doğan Holding bünyesinden Koç Holding’e satıldı. Geniş bir alanda bulunan marina içerisinde yat bağlamanın yanında birçok hizmetten kaliteli bir şekilde verilmektedir.

Milta Bodrum Marina Yüz Ölçümü

5 Altın Çıpa ödülüne sahip olan ender noktalardan birisi olan Marina içerisinde çok sayıda bakım ve onarım hizmeti veren nokta bulunmaktadır. Bodrum şehir merkezine çok yakın bir noktada bulunan marina misafirlerine renkli ve kaliteli bir hayat yaşama fırsatını tüm yıl boyunca sunmaktadır.

Milta Bodrum Marina Kapasitesi

Milta Bodrum Marina deniz üzerine 425 adet, kara da 30 adet olmak üzere toplam 455 adet yat kapasitesiyle uzun yıllardır bölgede hizmetlerini sürdürmektedir. Bağlanan tüm yatlara dalgıç hizmeti, palamar hizmeti, atık su toplama, yağ toplama, yangın söndürme, güvenlik ve 70 tonluk liftle tamir fırsatı sunulmaktadır.

Milta Bodrum Marina Bölgesi

Bodrum Marina içerisinde yelken kulüpleri, deniz kurtarma derneği, bakım onarım servisleri ve sağlık hizmetleri verecek noktalar bulunmaktadır. Mavi bayraklı plaja, yeme içme noktalarına, sosyal tesisler de marina da bulunmaktadır. Şehir merkezine çok yakın bir noktada olması nedeniyle hareketli Bodrum gece hayatına ulaşmak çok kolay ve rahat bir şekilde sağlanmaktadır.

Milta Bodrum Marina Fiyat Tarifesi

Milta Bodrum Marina’dan fiyat bilgisi alabilmek için marina yönetimiyle görüşmek gerekmektedir. Yönetim sizlerin yatların boyutlarına, alacağı hizmete ve kalacağı süreye göre fiyatlar hakkında bilgi verecektir.

Milta Bodrum Marina İletişim

Marina’dan fiyat ve diğer konularda bilgi almak için 0-252-316-18-60 numarasını arayarak ya da info@miltabodrummarina.com adresine mail atarak ulaşma şansınız bulunmaktadır.

Yorum Yap