Mersin Marina

Mersin ilinde 2011 yılında hizmete açılan marina bulunduğu Doğu Akdeniz bölgesinin en büyük yat ve tekne sığınma noktası olarak dikkat çekiyor. Bölgenin yaşam kalitesinde ki artışı sağlayan marina içerisinde yatlar için bakım onarım çalışmaları, yakıt ikmali ve teknelerin ihtiyaç duyacağı her şey sağlanıyor.

Mersin Marina Yüz Ölçümü

Mersin Marina, Mersin Yat Limanı İşletmeleri tarafından hazırlanan bir proje olarak hayata geçirildi. Toplam olarak hem kara da hem deniz üzerinde 210 bin metrekare alanda hizmet vermesiyle dikkat çekiyor. Geniş kapasitesinin yanında 850 araçlık otopark, amfi tiyatro, spor merkezi, yat kulübü gibi alanları da içerisinde barındırmasıyla dikkat çekiyor.

Mersin Marina Kapasitesi

Mersin Marina hem karada hem de deniz üzerinde yatlara bağlanma imkanı sunuyor. Karada bağlama alanı 500 kapasite olarak dikkat çekerken, 500 tanede deniz üzerinde bağlama imkanı veriyor. Marina’da yatların karaya çıkarılması için 160 ton kapasiteye sahip bir adet travel liftte hizmet veriyor.

Mersin Marina Bölgesi

Mersin Marina şehir merkezine yakın olması nedeniyle de tercih ediliyor. Bulunduğu alanda çok sayıda mağaza, eğlence noktası, restoran, spor merkezleri bulunuyor. Mersin şehir merkezine 10 kilometre, havalimanına 75 kilometre uzaklıkta olmasıyla dikkat çekiyor. Karadan, denizden ve havadan marinaya ulaşmak bu açıdan büyük bir kolaylık olarak dikkat çekiyor.

Mersin Marina Fiyat Tarifesi

Mersin Marina’da yat bağlamak isteyenler fiyat konusunda işletmeyle irtibata geçmek zorundadır. Yatın boyutlarına göre günlük, haftalık ve aylık fiyat alarak tercihlerini yapma şansına sahipler.

Mersin Marina İletişim

Mersin Marina yönetimiyle iletişime geçmek için marinayı ziyaret edebileceğiniz gibi isterseniz 0-324-330-03-00 numarasını arayabilir. Ya da info@mersinmarina.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz her türlü bilgiye rahatça ulaşma imkanınız var.

Yorum Yap