Martı Marina

Martı Marina, Marmaris’in batısında şehir merkezine 24 kilometre uzaklıkta yer alan Hisarönü beldesinde yer alan bir yat bağlama noktasıdır. Müşterilerine güzel bir koyda barınma imkanı sunmasının yanında birçok hizmeti de aynı anda sağlamasıyla ülkemizde tercih edilen başlıca yat limanlarından birisidir.

Martı Marina Yüz Ölçümü

Hisarönü Koyu olarak bilinen doğal bir liman da bulunan Marti Marina geniş bir yüzölçümü ile müşterilerine kara da ve denizde barınma, bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır. Atık alım, teknik servisler, elektrik, çekme-atma hizmeti (60 tonluk), dalgıç hizmeti, denize bağlama ve akaryakıt hizmetleri bu alanda sunulmaktadır.

Martı Marina Kapasitesi

Martı Marina içerisinde karada toplam 100 tane yat aynı anda barınma, bakım ve onarım hizmeti alabilmektedir. Marina deniz üzerinde 350 adet yata barınma hizmeti sunabilmektedir. Toplamda 450 adet yat ve tekneye bu hizmet verilmektedir. Doğal limanın yanında yüzer bağlama noktalarıyla rahatça tüm hizmetlerden yararlanma fırsatı verilmektedir.

Martı Marina Bölgesi

Martı Marina şehir merkezinin batısında Marmaris’e 25 kilometre, havaalanına 115 kilometre uzaklıktadır. Liman işletmesi müşterilerine araç kiralama, havaalanı transfer, helikopter servisi, el sanatları, çamaşırhane, restoran, otopark, teknik bakım hizmetleri sunmaktadır. Eğlence için alışveriş alanları, yemek noktaları, plajlarda yüzme fırsatı da sunulmaktadır. Hizmet kaliteli bir şekilde 365 gün boyunca devam etmektedir.

Martı Marina Fiyat Tarifesi

Marina’da yatınızı veya teknenizi bağlamak için fiyat bilgilerini onlar ile iletişime geçerek alabilirsiniz. Tekne boyuna göre günlük, haftalık ve aylık fiyatlar hakkında gerekli bilgilere istediğini her zaman ulaşabilirsiniz.

Martı Marina İletişim

Martı Marina iletişim için 0-252-487-10-63 numarasını arayabilir ya da marina@marti.com.tr adresine istediğiniz her zaman mail atarak onlardan tüm konularla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap