Marmaris Yacht Marina

Marmaris Yacht Marina ülkemizde ki en büyük yat bağlama noktalarından birisidir. 5 Altın Çıpa ödülüne sahip olan marina da kaliteli hizmet tüm yat sahiplerine sunulmaktadır. Marmaris’e bağlı AdaköyYalancıkoy noktasında yer almaktadır. Sadece ülkemizde değil aynı zamanda yurt dışında da kabul gören noktalardan birisidir.

Marmaris Yacht Marina Yüz Ölçümü

Hem kara da hem de denizde çok sayıda yatın bağlanmasına imkan veren marina geniş yüz ölçümüyle dikkat çekmektedir. Bulunduğu alan içerisinde sadece barınma hizmeti verilmemektedir. 70 tonluk ve 330 tonluk iki adet lift ile bakım ve onarım için çalışmalar da yapılabilmektedir.

Marmaris Yacht Marina Kapasitesi

Marmaris Yacht Marina içerisinde kara da 1000 tekne deniz üzerinde 750 tekneye barınma, bakım ve onarım hizmetleri aynı anda sunulmaktadır. Hem yaz aylarında hem de sert kış aylarında barınma ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilen marina noktalarından birisi olarak dikkat çekmektedir. 24 saat güvenlik, tamirat, teknik destek ile hizmet verilmektedir.

Marmaris Yacht Marina Bölgesi

Marmaris şehir merkezinde 9 kilometre uzaklıkta olan yat bağlama noktasında kıyı boyunca uzanan yolu takip ederek ulaşabilirsiniz. Doğal bir liman içerisinde bulunmasının yanında doğa ile iç içe olması nedeniyle de tercih edilmektedir. Sakin bir liman arayan ve burada zaman geçirmek isteyenlerin tercih edebileceği bir noktadır.

Marmaris Yacht Marina Fiyat Tarifesi

Her boydan yatın rahatça bağlanabildiği marinadan fiyat konusunda bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Yatınız hakkında teknik bilgileri verdikten sonra günlük, haftalık ve aylık fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Marmaris Yacht Marina İletişim

Marina yönetimiyle iletişime için 0-252-422-00-22 numarasını arayabilir ya da info@yachtmarin.com adresine istediğiniz zaman mail atarak yat bağlama fiyatları ve diğer konular hakkında gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Yorum Yap