Limuzin Kiralama

Zeus Yachting olarak müşterilerimize yat ve tekne kiralama hizmetinin yanında VIP hizmetler de sunuyoruz. Bu hizmetlerimiz arasında limuzin kiralama hizmeti de bulunmaktadır. Şehir de sevdiğiniz insanla unutulmaz bir gezintiye çıkmak, düğün, nişan veya doğum günü partisi gibi özel günleriniz için bu hizmeti alma imkanını sizlere sunuyoruz.

Bu özel hizmeti deneyimlemek isteyen tüm müşterilerimiz detaylı bilgi almak için firmamız ile irtibata geçebilir. Sadece özel günler için değil şehir dışından gelen özel müşteriler için de kurumsal hizmet seçeneğimiz bulunmaktadır. Farklı modelde geniş limuzin ağımız ile sizlere deneyimli şoförlerimiz ile istediğiniz en kaliteli hizmeti sunma konusunda hizmet veriyoruz.

Düğün, Nişan için Limuzin Kiralama

Özellikle düğün ve nişan gibi özel günler için limuzin kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimize, özel günlerinde profesyonel şoförlerimiz ile aradıkları hizmeti sunuyoruz. Hangi noktadan itibaren limuzinin size hizmet edeceği, şehirde gezilecek rotaların neresi olduğu ve kaç saat boyunca sizler ile beraber olacağı gibi özel detayları belirleme imkanınız bulunuyor.

Limuzin kiralama hizmeti içerisinde sadece şehir turumu atılacağı, içerisinde herhangi bir aktivite olacağı gibi detayları da belirleyebilirsiniz. Çalınması istediğiniz müzikleri, içerisinde özellikle olması istediğiniz hizmetleri de belirleme imkanınız VIP hizmetimiz ile sizlere sunuluyor. Düğün, nişan gibi organizasyonların yanında doğum günü partisi, evlilik teklifi ve yıl dönümü kutlanması içinde bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

İş Toplantıları İçin Kurumsal Limuzin Kiralama

Firmamız büyük şirketlere kurumsal olarak limuzin kiralama hizmeti vermektedir. Önemli bir toplantı için yurt dışından gelen misafirlerini havalimanında ağırlama, güzel bir şehir turu ile İstanbul’u onlara gezdirme ve sonunda toplantının yapılacağı noktaya bırakma hizmetini sunmaktadır.

Bu özel hizmeti sunan firmamız ile irtibata geçerek kurumsal olarak istediğiniz her türlü hizmeti alabilirsiniz. Limuzin ile alınacak müşteri hakkında detaylı bilgi vererek, onlara araç içerisinde sağlanması gereken hizmet hakkında bizlere yardımcı olabilirsiniz. Tüm gün boyunca kiralama yapabileceğiniz gibi talep halinde belirli saatler arasında bu hizmeti kiralayabilirsiniz. Sizlere hizmet boyunca deneyimli limuzin şoförlerimiz hizmet verecektir.

VIP Limuzin Kiralama

VIP Hizmetler sayfasının altında görmüş olduğunuz limuzin kiralama hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz çok sayıda limuzin seçeneği bulunmaktadır. Klasik araçların yanında son model limuzin seçenekleri arasından istediğiniz herhangi bir tanesini tercih ederek hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Limuzin kiralama hizmetini düğün, nişan, doğum günü, yıl dönümü, iş toplantısı gibi çok farklı organizasyonlarınız için tercih edebilirsiniz. Yılların vermiş olduğu deneyim, profesyonel personellerimiz ile bu hizmeti size kalite çerçevesinde sunmaya çalışıyoruz. Limuzin kiralama fiyatlarını öğrenmek için bizleri arayabilirsiniz. Fiyatlarımız sezonluk olarak belirlenmekte olup, fiyatlarda yaşanabilecek farklı olaylara göre değişiklik yapma hakkı firmamız tarafından saklı tutulduğunu da eklememiz gerekmektedir.

Yorum Yap