Levent Marina

Levent Marina ilk olarak yelken sporu için inşa edilen bir nokta olsa da daha sonra yatlar için bir barınma noktasına dönüştürülmüştür. Balçova ilçesinde bulunan marina birçok noktaya yakın olmasından dolayı İzmir’de yatı bulunanların tercih edebilecekleri bir liman olarak hizmet vermektedir.

Levent Marina Yüz Ölçümü

Levent Marina benzerlerine göre daha küçük bir alanda hizmet vermektedir. Yapay olarak inşa edilen iki dalga kıran arasında bulunan marina da tekneler genelde karaya yakın bir noktaya bağlanmaktadır. Yapılan düzenlemeler ile yüzer bağlama noktaları da marina da bulunabilmektedir.

Levent Marina Kapasitesi

Kapasite olarak amaçlanan 1000 teknenin barınmasını sağlamak olsa da yapılan çalışmalar sadece 70 tane yat veya teknenin barınmasına izin vermektedir. Levent Marina’da tekneler sadece deniz üzerinde barınma sağlarken karada bakım ve onarım için bir kapasite seçeneği sunulmamaktadır. Bu bakımdan küçük bir barınma alanı olarak hizmet verdiklerini söylemek doğru bir bilgi olacaktır.

Levent Marina Bölgesi

Levent Marina 12 ay boyunca müşterilerine bağlama hizmeti sunarken şehir merkezine yakın olmasıyla da tercih edilmektedir. İzmir Adnan Menderes Havalimanına 17 kilometre ve şehir merkezine 8 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Marinaya kara yolu, hava yolu ve deniz yoluyla rahat bir şekilde ulaşmak mümkündür. Etrafında eğlence noktaları, alışveriş alanları ve restoranlar yer almaktadır.

Levent Marina Fiyat Tarifesi

Levent Marina’ya yatlarını bağlamak isteyenler marina işletmesiyle iletişime geçmeleri gerekmektedir. Haftalık, günlük ve aylık olarak teknenizin uzunluğuna göre fiyatlar hakkında genel bilgi alabilirsiniz.

Levent Marina İletişim

Marina yönetimiyle iletişime geçmek için onları yerinden ziyaret edebileceğiniz gibi 0-232-259-70-70 numarasını arayabilir ya da infp@leventmarina.com adresine mail atabilirsiniz. 365 gün boyunca hizmet veren marinaya bu yöntemler ile rahatça ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap