Lazerli Evlilik Teklifi

Hayatınızın aşkıyla bir ömür geçirmek için ona evlilik teklifini güzel ve unutulmaz bir şekilde yapmak isteyen müşterilerimize yardımcı oluyoruz. İstanbul boğazında atılacak güzel ve özel bir turun ardından, havai fişek ve lazerli bir şekilde o anı ölümsüz bir şekilde yaşama şansınız var. Organizasyonun tamamında size tüm detayları planlama ve bu özel anı unutmamanız için fotoğraf, kamera çekimlerinin yapılması gibi hizmetlerimizi sunuyoruz.

Zeus Yachting olarak bünyemizde farklı organizasyonlara hizmet etmemizi sağlayacak çok sayıda yat bulunduruyoruz. 25’in üzerinde ve sürekli artan yat sayılarımız ile tüm organizasyon çeşitlerine özel hizmetlerimizi planlayarak, müşterilerimizin memnun olmasına yardımcı oluyoruz.

Boğaz Turunda Evlilik Teklifi

VIP olarak hizmet veren yat firmamız çalışmalarına 2005 yılında başladı ve her geçen gün kalitesini arttırarak yoluna devam ediyor. Yat ağımız içerisinde havuzlu, bir kameralı, iki kameralı, üç kamaralı yat seçenekleri bulunuyor. Daha kalabalık organizasyonlar için 10 kişilik, 30 kişilik ve 100 kişilik yatlarımızda bünyemizde yer almaktadır.

Yatlarımız lüks ve ekonomik olarak birbirinden ayrılmaktadır. Bütçenize uygun sürpriz evlenme teklifini yapabilmeniz için irtibata geçerek size uygun olan seçeneği belirleyebilirsiniz. Firmamız uzun yıllardır sektörde olmanın vermiş olduğu tecrübeyle, tüm müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Binlerce mutlu müşterimize her gün yenileri eklenmektedir. Bunda profesyonel duruşumuzun ve müşterilerimizin isteklerini öne çıkarmamızın büyük bir etkisi bulunmaktadır.

Yemekli Boğaz Turu ve Evlenme Teklifi

Yapacağınız evlilik teklifinden önce boğazın güzel bir noktasına demirleyecek yatta size özel hazırlanacak menüler servis edilerek, yemek yiyebilirsiniz. Firma olarak müşterilerimize üç farklı yemek menüsü ile hizmet veriyoruz. Balıklı, etli ve tavuk menülerimiz bulunmaktadır. Talep gelmesi halinde sizlere özel yemek menüleri de hazırlanarak, sunulmaktadır.

Evlilik teklifi gibi özel bir organizasyonda genellikle çiftlere sadece kaptanımız eşlik etmektedir. Gene talep edilmesi halinde özel olarak hizmet verecek deneyimli personelimizde yatta yer alacaktır. Organizasyonun hangi saatler arasında olacağı, evlilik teklifi esnasında lazerlerin nereye odaklanacağı, havai fişek veya maytap gibi yanıcı maddelerin bu teklifin içerisinde olup olmayacağına özel olarak müşterilerimiz karar vermektedir.

Lüks Yatta Lazerli Evlenme Teklifi

Firmamız bünyesinde bulunan lüks yatlardan bir tanesini günlük veya saatlik olarak kiralayarak evlilik teklifinizi burada yapabilirsiniz. Firma olarak saatlik, günlük, haftalık ve aylık yat kiralama hizmetlerimiz bulunmaktadır. Evlilik teklifi dışında, boğaz turu, konaklamalı yat kiralama, firmalar için organizasyonlar, düğün, nişan, evlilik yıldönümü kutlama gibi farklı organizasyonlar düzenlemekteyiz.

Firmamız uygun rakamlarla müşterilerine yat kiralama hizmeti vermektedir. Yat kiralama ücretleri sezonluk olarak değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız bu konuda fiyatları değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Yat kiralamak ve bilgi almak için irtibat numarası üzerinden bizleri arayarak istediğiniz detaylara ulaşmanız mümkündür. Detaylar konusunda anlaşmak için sizleri yatlarımızın yanına davet ederek, istediğiniz hizmetin nasıl olacağına karar verme fırsatı sunuyoruz.

Yorum Yap