Kurumsal Yat Kiralama

Şirketlerin çalışanlarını motive etmek amacıyla veya özel toplantılarını farklı bir ortamda yapmak amacıyla düşündükleri yat kiralama hizmetini firma olarak veriyoruz. İsterseniz bizimle iletişime geçerek isterseniz anlaşmalı olduğumuz organizasyon şirketleri üzerinden anlaşma yaparak firmanız için özel bir yat kiralayarak boğazda güzel vakit geçirme şansına sahip olabilirsiniz.

Kurumsal yat kiralamayı isterseniz şirket içi personellerinizin motivasyonunu arttırmak, isterseniz yabancı ülkelerde gelen misafirlerinizi özel bir şekilde ağırlamak veya şirket içinde eğlenceli bir zaman geçirmek için tercih edebilirsiniz. Bünyemizde bulunan yatlar arasından isterseniz toplantı için uygun olanları tercih edebileceğiniz gibi isterseniz de yemekli bir toplantıya uygun olanı kiralama imkanınızı sizlere sunmaktayız.

Son Teknolojiye Sahip Tekne Filosu İle Hizmet Veriyoruz

2005 yılında hizmet vermeye başlayan Zeus Yachting olarak müşterilerimize binlerce kez hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sunmaya başardık. 24 adet farklı boylara, ebatlara ve özelliklere sahip yatlarımız ile farklı organizasyonları da müşterilerimize sağlayarak onların memnun olmasına yardımcı olduk.

Özel kurumların alacakları yat kiralama hizmetiyle onlara 5 yıldızlı otel konforu içerisinde güzel bir zaman geçirme fırsatını vereceğiniz. Yemekli toplantılarda damak tadınıza uygun olarak hazırlanacak özel lezzetler, mavinin sonsuzluğu üzerinde sizlere sunulacaktır. Özel olarak belirlenen rotalar ile şirket elemanlarınızın motivasyonunu yükseltmeyi başarırken aynı zamanda önemeli anlaşmaların altında huzurlu bir ortamda imza atma şansınıza sahip olacaksınız.

İş Toplantılarına Özel Kokteyl Hizmeti

Firmamız iş toplantılarına yat ağımızdan birisini tercih ederek harika bir boğaz turu ile gerçekleştirmek isteyen müşterilerine kokteyl hizmeti veriyor. Bu kokteyl organizasyonu farklı sayılarda insanlara özel olarak hazırlanan menüler ile sunuluyor.

10, 30 veya 100 kişilik gruplara özel olarak kokteyl imkanımız bulunuyor. Bunun için yat ağımız üzerinde çok farklı seçenekler bulunuyor. Havuzlu yatımızı tercih ederek hem boğaz üzerinde hem de havuzun etrafında harika bir toplantı yapabilmeniz mümkün kılınmaktadır. Ayrıca farklı catering menülerimiz arasından tercih yapabilir ya da size özel bir menü hazırlanarak sunulmasını talep etmeniz mümkün kılınmaktadır.

İş Toplantılarında Kaliteli Hizmet

Zeus Yachting olarak her türlü iş toplantısında sunulan kaliteli hizmet ile müşterilerimizi memnun etmeyi başarıyoruz. İster toplantılarınız yemekli olsun, isterseniz daha eğlenceli bir toplantı olsun size uygun hizmet en kaliteli ve deneyimli ekibimiz tarafından verilecektir.

Yılların getirdiği tecrübeyi sizlere geniş yat filomuz ve engin tecrübemiz ile sağlamayı başarıyoruz. Kiralamalarınızı boğaz turu, adalar turu veya konaklamalı uzun mesafe turları olarak tercih edebilirsiniz. Firmanız ile iletişim numaraları üzerinden bağlantı kurabileceğiniz gibi ŞİŞLİ’de bulunan merkezimize gelerek bizlerle yakından iletişim kurma şansına sahipsiniz. İletişime geçmek için sitemizde bulunan formu doldurarak, size ulaşabileceğimiz adresleri ve numaraları bize iletmeniz halinde en kısa sürede sizlere konularla alakalı detaylı bilgi verebiliriz. Boğaz üzerinde yapılacak tur ile dünyanın en güzel bölgesinde keyifli zaman geçirmenizi firma olarak sağlıyoruz.

Yorum Yap