Konaklamalı Yat Kiralama

Zeus Yachting olarak tüm müşterilerimize ihtiyaçları ölçüsünde istedikleri hizmeti sunmaya devam ediyoruz. 2005 yılında giriş yapmış olduğumuz sektör içerisinde sunduğumuz VİP hizmet ile şimdiye kadar binlerce memnun müşteri ile yolumuza devam ediyoruz. Müşterilerimizi memnun etmek adına yat ağımıza sürekli ekleme yapıyoruz. 20’in üzerinde yat seçeneğine, her gün yeni yat konseptleri ekleyerek farklı organizasyonlar için istenilen aracın bulunmasına imkan tanıyoruz.

Firma olarak müşterilerimize saatlik başta olmak üzere, günlük, haftalık, aylık ve kamaralı yat kiralama seçeneklerini sunuyoruz. Bu sizlerin talebine göre uygun bir seçeneği sizlere sunmak istememiz için tercih ettiğimiz zaman aralıklarıdır. Kısa bir mavi tur için saatlik ve günlük yeterli olacakken, daha uzun yolculuklar için diğer seçeneklere yönelmek gerekmektedir.

Kamaralı Yat Seçenekleri

Yat ağımız içerisinde çok sayıda farklı özelliğe, donanıma sahip olan yat çeşidi bulunmaktadır. Yatlarımız arasında bir kamaralı, iki kamaralı ve üç kamaralı yatlarımız uzun yat kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin taleplerini karşılamak için yer almaktadır.

Yolculuğa kaç kişi çıkacağınıza göre veya yolculuğun süresine göre kamaralı yat tercihinizi yapabilirsiniz. Yatlarımız lüks ve ekonomik olmak üzere iki seçenek olarak sunulmaktadır. Bu seçenekleri bütçenize göre belirleyerek farklı günlere göre yat kiralamanız mümkündür. Gecelik, birkaç günlük, haftalık ve aylık yat kiralama hizmetlerimizi alarak hayatının en güzel vakitlerini geçirmek için ilk adımı atabilirsiniz.

Konaklamalı Kamaralı Yat Kiralama Hizmeti

Sevgilinizle, eşinizle ya da arkadaşınızla maviliğin ortasında harika zaman geçirmek isteyen müşterilerimize kamaralı yat hizmeti veriyoruz. Bu hizmeti sağlayabilmek için yatlarımız arasında farklı kamara sayısına sahip seçenekler bulunuyor. Bu seçenekler arasında sizin talep edeceğiniz duruma göre farklı zaman dilimlerinde tercih yapabilirsiniz.

Firma olarak sadece yaz döneminde değil, uygun bahar ve kış dönemlerinde de sizlere yat kiralama hizmeti veriyoruz. Kamaralı yatlarımızı günlük, haftalık ve aylık seçenekler ile kiralamak mümkün olabileceği gibi aynı zamanda isteyenler için özel zaman seçenekleri de bulunmaktadır. Bu seçeneklerin her biri sizler sunulacak VİP hizmet içerisinde yer almaktadır.

Kamaralı Yat Kiralama Fiyatları

Firmamız ile irtibata geçerek kamaralı yat kiralama hizmetimizi alabilirsiniz. Bu yatların en önemli özelliği içerisinde yatma imkanını ziyaretçilerine sunmaktadır. Bulunacak kişi sayısına göre genellikle profesyonel bir kaptanımız sizlere eşlik edecektir. Gerekli görülmesi halinde müşterilerimize hizmet vermek amacıyla deneyimli personel de yatta yer alacaktır.

Yat kiralama hizmetimizin detaylarını öğrenmek, yapabileceğiniz organizasyonlar hakkında bilgi almak için firmamız ile telefon üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Ardından yüz yüze görüşüp, tercih edeceğiniz yatı demirli olduğu marinaya giderek inceleme şansına sahipsiniz. Firmamız uygun fiyat seçenekleriyle müşterilerini memnun etmeye çalışırken, sezonluk duruma göre fiyatlarda değişiklik yapabilmektedir. En uygun ve en iyi hizmeti size verebilecek deneyim ve ekibimiz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

TALEP FORMU

Arayın