Kemer Turkiz Marina

Antalya’nın güzel ilçesi Kemer’de bulunan Turkiz Marina çok sayıda yata ve tekneye ev sahipliği yapabiliyor. Sadece içerisinde ki teknelere barınma sağlamayan işletme aynı zamanda birçok aktiviteyi içerisinde barındırıyor ve birçok konuda yat sahiplerine yardımcı olmayı başarıyor.

Kemer Turkiz Marina Yüz Ölçümü

Özel olarak inşa edilen dalga kıranlar ile her açıdan koruma altına aldıkları yatlara uzun süreler boyunca gerekli bakım ve barınma ihtiyacı sağlanıyor. Hem karada hem deniz üzerinde teknelerin yer alabileceği geniş bir alanda tüm müşterilerine 365 gün boyunca hizmet sağlamayı başarıyorlar.

Kemer Turkiz Marina Kapasitesi

Kemer Türkiz Marina hem deniz üzerinde hem de karada geniş bir yat kapasitesiyle hizmet veriyor. Karada 125 yat, denizde 225 yat olmak üzere toplamda 350 yat ile misafirlerine hizmet veriliyor. Karada bulunan 125 yatlık kapasiteyle aynı anda bir çok yatın tamir, bakım ve onarım çalışmalarının yapılmasına imkan veriliyor.

Kemer Turkiz Marina Bölgesi

Türkiz Marina şehir merkezine çok yakın bir noktada olmasından dolayı kolay bir ulaşım sağlanıyor. Marinanın hemen yanında mavi bayraklı iki plaj yer alırken, Antalya Havaalanına 50 kilometrede bulunuyor. Marina etrafında alışveriş merkezleri, restoranlar, sağlık hizmetleri ve oteller yer alıyor. Şehir merkezinden sadece 4 kilometre uzaklıkta olan marina da 24 saat güvenlik bulunuyor.

Kemer Turkiz Marina Fiyat Tarifesi

Marina’da barınmak isteyenlere günlük, haftalık ve aylık fiyat tarifler ile hizmet veriliyor. Fiyat konusunda bilgi almak için marina yönetimiyle iletişime geçerek fiyat konusunda merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Kemer Turkiz Marina İletişim

Marina işletmesini aramak için 0-242-814-14-90 numarasını arayabilir ya da marina@gmarinakemer.net adresine mail ile iletişime geçerek her konuda gerekli bilgiye bu yöntemler ile ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap