KarpazGate Marina

KarpazGate Marina, Kıbrıs üzerinde yer alan bir marinadır. Adını Karpaz Yarımadasından alan Marina geniş yüz ölçümü, eşsiz doğası ve yüksek sayıda bağlama kapasitesiyle her türlü tekneye barınma imkanı sunmaktadır. Gelişmiş teknolojik hizmetler ile yatların tüm bakım onarım ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

KarpazGate Marina Yüz Ölçümü

Yeni Erenköy bölgesinde yer alan KarpazGate Marina’nın deniz üzerinde 65 bin metrekare, karada 72 bin metrekare olmak üzere 137 bin metrekarelik bir yüzölçümü bulunmaktadır. Marina içerisinde yapılacak olan bakım onarımlar için 18 bin metrekarelik bir alan bulunmaktadır. Bakım, onarım hizmetleri, pis su atık noktası, kablosuz internet hizmeti verilmektedir.

KarpazGate Marina Kapasitesi

KarpazGate Marina’da 16 adet süper yatlar için bağlama ve servis hizmeti sağlanmaktadır. Toplam bağlama kapasitesi deniz üzerinde 300 adet olarak hizmet vermektedir. Süper yatların boyu 55 metreyi geçmemek kaydıyla bağlanabilmektedir. Bakım onarım için 300 tonluk gezer vinç bulunmaktadır.

KarpazGate Marina Bölgesi,

Karpaz yarımadasında bulunan marina Girne’ye 97 kilometre, Lefkoşa’ya 116 kilometre, Mersin’e 80 deniz mili ve Alanya’ya 130 deniz mili uzaklıkta yer almaktadır. Marina içerisinde market, spor salonu, yat malzemeleri, dalış okulu, sanat galerisi ve oyun parkı bulunmaktadır. Yat etrafında müşterilerine keyifli bir şekilde zaman geçirme fırsatı verilmektedir.

KarpazGate Marina Fiyat Tarifesi

KarpazGate Marina fiyat bilgisi almak için marina yönetimiyle iletişime geçmeniz gerekiyor. 365 saat boyunca açık olması nedeniyle istediğiniz zaman arayabilir, yerinde ziyaret ederek günlük, haftalık ve aylık yat bağlama fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

KarpazGate Marina İletişim

Marina ile iletişim için +90-392-229-28-00 numarasını arayabilir ya da info@karpazbay.com mail adresine istediğiniz konularla ilgili mail atabilirsiniz.

Yorum Yap