İstinye Tekne Port

İstinye Tekne Port, İstanbul’da bulunan en özel ve kaliteli tekne, yat bağlama noktalarından birisidir. Avrupa yakasından bulunan yat bağlama noktaları beton yerine çevre dostu olarak görülen yüzer iskeleler ile hizmet veriyorlar. Tekne bağlama noktalarının yanında güvenlik, su altı, elektrik, su, akaryakıt gibi birçok hizmet misafirlerine sunuluyor.

İstinye Tekne Port Yüz Ölçümü

İstinye Tekne Port geniş bir alan üzerinde hem karada hem de deniz üzerinde gemileri misafir edebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Başvuru yapmadan önce farkı uzunluklara ve derinliklere sahip olan yatların rahatça bağlanması sağlanıyor. Gerekli bilgilere ulaşmak için İŞPARK ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İstinye Tekne Port Kapasitesi

İstinye’de bulunan tamamen doğal bir koyda bulunan yat bağlama noktası 188 adet yat kapasitesine sahiptir. Yüzer iskeleler ile hizmet veren bu alanda farklı derinlikler bulunmaktadır. Ortalama olarak 3,5 metre ile 23 metre arasında derinliklerin bulunduğu bu yat limanından faydalanmak için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

İstinye Tekne Port Bölgesi

İstinye Tekne Port İstanbul Havalimanına 50 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 10 kilometre uzaklıktadır. Hem şehir merkezine çok yakın hem de şehirden gerekli uzunluğa sahip olan yat limanına karayolu, havayolu ve deniz yoluyla rahatça ulaşmak mümkündür.

İstinye Tekne Port Fiyat Tarifesi

İstinye Tekne Port’a yatlarını ya da teknelerini bağlamak isteyenler fiyat konusunda İŞPARK ile iletişime geçmeleri gerekiyor. Teknelerin günlük, haftalık, aylık ve üç aylık konaklama ücretlerinin yanı sıra teknelerin boyutlarına göre ve alacakları hizmetlere göre de fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İstinye Tekne Port İletişim

İstinye Tekne Port hakkında gerekli bilgileri alabilmek için 0-212-635-00-45 numaralı telefonu arayabilir ya da İstinye.marina@ispark.istanbul adresine mail atarak iletişim kurabilirsiniz.

Yorum Yap