İstanbul City Port

İstanbul City Port, İstanbul’da bulunan önemli marina noktalarından bir tanesidir. MarinTürk tarafından işletilen marina birçok merkezi noktaya yakın olması, kaliteli hizmet anlayışı ile yat sahiplerinin tercih noktalarından birisidir. Avrupa yakasına 55 kilometre uzaklıkta olan marina Sabiha Gökçek Havalimanın 12 kilometre ve Büyükada’ya 10 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

İstanbul City Port Yüz Ölçümü

İstanbul City Port müşterilerine karada ve denizde geniş bir kaplama alanıyla hizmet vermektedir. Bu alanlarda palamar bağlama noktaları beton ve tahta iskeleler ile sunulmaktadır. Palamar ofisi, çekek alanı, açık ve kapalı otopark, yat ve yelken kulübü, yatçı emanet ambarı, akaryakıt istasyonu, pis su ve sintine alım istasyonu ve kişisel temizlik ünite alanları yer almaktadır.

İstanbul City Port Kapasitesi

İstanbul City Port deniz üzerinde 752 adet yata aynı anda bağlanma imkanı sunuyor. Bu özelliği ile ülkemizde ki en geniş marinalar arasında yer alıyor. Aynı zamanda kara üzerinde bağlanma noktaları bulunmaktadır. Karada bakım ve onarım yapılması için 200 tonluk lift max hizmeti verilmektedir. Yakıt alanları ile dolum yapılması sağlanmaktadır.

İstanbul City Port Bölgesi

İstanbul City Port, Pendik ilçe merkezine yakın bir noktada yer almaktadır. Gece kulüpleri, taksi, otopark, kafe, bar, alışveriş merkezi gibi birçok noktaya çok yakın olarak hizmet vermektedir. Kadıköy’e 15 kilometre, Gebze’ye 20 kilometre uzaklıktadır.

İstanbul City Port Fiyat Tarifesi

İstanbul City Port fiyat bilgisi almak için MarinTürk ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık olarak hizmet verilmektedir. Yatların boyuna ve genişliğine göre fiyat tarifesi değişmektedir.

İstanbul City Port İletişim

İstanbul City Port hakkında bilgi almak için 0216 524 15 70 numarasını arayabilir ya da cityport@marinturk.com.tr adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz.

 

Yorum Yap