Helikopter Kiralama

Zeus Yachting olarak müşterilerimiz yat ve tekne kiralama hizmetlerinin yanında helikopter kiralama hizmeti de vermektedir. Şehir üzerinde tur atmanıza yarayan, sevdikleriniz ile unutulmaz bir gün yaşamak isteyenlere bu hizmetten yararlanma fırsatı veriyoruz.

Talep edilen tarihte, belirlenen saat aralığında uygun fiyatlar ile helikopter kiralama hizmetimizi alabilirsiniz. Bu hizmeti almak isteyen müşterilerimiz öncelikle firmamız ile irtibata geçerek, hizmetimizin detayları hakkında bilgi alabilirler. Alınacak hizmet karşılığı olarak ödenecek olan bedel, hizmetin farklı detayların yüz yüze görüşerek belirliyoruz. Evlilik teklifi, yıl dönümü, doğum günü kutlaması gibi çok sayıda özel gün için bu hizmeti değerlendirme imkanınızı sizlere yılların vermiş olduğu tecrübeyle sunuyoruz.

Helikopter ile Evlilik Teklifi Etme

Hayatınızın kadını olmasını istediğiniz kişiye özel bir evlilik teklifi yapmak isteyenler firmamızın helikopter kiralama hizmetinden yararlanarak o özel anı İstanbul’un eşsiz manzarası üzerinde yapabilirler. Ya da helikopterin onların bırakacağı özel bir noktada baş başa, muş ışığı eşliğinde yenecek bir yemeğin ardından teklif yapılabilir.

Bu tür detayları Zeus Yachting olarak tüm müşterilerimize özel olarak sunuyoruz. Helikopterin nereden kalkacağı, havada ne kadar kalacağı ve boğaz üzerinde görülmesini istenen noktalar ile rotanın nasıl belirleneceğini planlıyoruz. Boğazın üzerinde kısa bir tur atılabileceği gibi şehrin görülmesi gereken eşsiz noktalarını görebilir ve VIP hizmetimizden yararlanabilme imkanı sizlere sunmamızı sağlayabilirsiniz.

İş Arkadaşlarınıza Şehri Gezdirme Fırsatı

Helikopter kiralama hizmetinden sadece özel günler için faydalanmak zorunda değilsiniz. Ülkemizin farklı noktalarından gelen iş arkadaşlarınızla şehir turu atabilir ya da yurt dışından gelen önemli misafirlerinize İstanbul siluetini havadan izleme şansını sunabilirsiniz.

Tüm hizmetlerimizi yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimli helikopter pilotlarımız ile birlikte sunuyoruz. 15 dakika, 30 dakika veya 1 saatlik turları tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bir gün boyunca helikopteri kiralayarak farklı bir noktaya ulaşım içinde kullanabilirsiniz. VIP hizmetlerimiz arasında bulunan bu seçeneği isteyen müşterilerimize farklı organizasyonlar ile organize bir şekilde kullanma ve değerlendirme imkanını da sunuyoruz. Tüm bu hizmetler hakkında bilgi almak ve kullanabilmek için irtibat kurmanız yeterli olacaktır.

VIP Helikopter Kiralama

Özel günlerinizde eşsiz bir organizasyon için kullanılacak bu hizmeti almak firmamız ile irtibata geçerek rahatlıkla yapılmaktadır. İstanbul’un dünya üzerinde ki eşsiz güzelliğini havadan kuş bakışı olarak izlemenin yanında, sevdiğiniz insanlara güzel bir hediye vermek için bu hizmet tercih edebilirsiniz.

Firmamız tarafından sunulan bu hizmetten yararlanmak, rahatça hizmeti kullanmak, özel günlerinizde kiralama yapmak için telefon numaramız üzerinden irtibata geçerek bu VIP hizmeti alabilirsiniz. Helikopter kiralama ücretleri düzenli olarak belirlenmektedir. Bu ücretler ile ilgili detaylı bilgi almak, helikopteri ne kadar kullanacağınıza göre hesaplama yapılmasını istemek için iletişime geçerek almak istediğiniz hizmet hakkında gerekli ve detaylı bilgiye ulaşma şansına sahipsiniz.

Yorum Yap