Haftalık Yat Kiralama

Zeus Yachting firmamız 2005 yılında kurulduğu günden itibaren genişleyen yat ağı ve kaliteli hizmetleri sayesinde binlerce müşterisini memnun etmeyi başardı. Şirketimiz bünyesinde çok farklı konseptlere sahip çok sayıda yat bulunmaktadır. Kamera sayısına göre birbirinden ayrılan yatlar, 10, 20 ve 100 kişilik gruplara hizmet verilecek olan yatlar ve havuzlu yat seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Sevdiklerinizle veya arkadaşlarınız ile bir haftalık harika bir mavi tura çıkmak isterseniz firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Bir haftalık tur içerisinde boğazdan başlayarak çok farklı koyları görme, ziyaret etme ve güzel bir rota ile denizin üzerinde eğlenceli bir şekilde zaman geçirme şansını siz değerli müşterilerimize yaşatmayı başarıyoruz.

Kameralı Yat Hizmetleri

Haftalık yat kiralamak isteyenler için en önemli detay kiralayacakları yatta kamera hizmetinin olup olmadığıdır. Geniş yat ağımız içerisinde bir kameralı, iki kameralı ve üç kameralı yat seçeneklerimiz mevcuttur. Lüks ve ekonomik sınıfa göre birbirinden ayrılan iki farklı yat hizmeti bulunmaktadır. Firmamız ile irtibata geçerek size uygun olan yatı kiralamak için gerekli detayları konuşabilirsiniz.

Yatları yerinden ziyaret ederek sizin için en doğru tercihe gözleriniz ile görerek karar verebilirsiniz. 24 adet yatımız olmakla birlikte bu sayı devamlı artış göstermektedir. Yat ağımızda bulunan çok sayıda yat şehrin çok farklı noktalarında demirlemiş vaziyettedir. Yolculuk için doğru tercihi yapmanız yeterli olacaktır.

Uzun Mavi Yolculuklar Yapma Fırsatı

Bir haftalık yat kiralamayı düşünenler arasında sevgilisi ile unutulmaz zamanlar geçirmek isteyenler olabilmektedir. Eşine hayatının sürprizini yaparak dünyanın en harika manzaralarından birisine sahip boğazda bir tur atabilir, Adalar bölgesinde koyları keşfedebilirsiniz. Yatın gideceği rota için sizlere farklı seçenekler sunmaktayız. Bu seçenekler arasından size hitap edeni tercih ederek kiralama işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür.

Yat içerisinde bulunduğunuz sürece sizlere profesyonel kaptanımız hizmet edecektir. Eğer isteyen olmadığı sürece herhangi bir ek personel size bu yolculukta eşlik etmeyecektir. Sakin bir seyahat için tercih edilebilir bir seçenektir. Yemek, içecek gibi ihtiyaçlarınızı yat içerisinde bulabileceksiniz. Yemeksiz anlaşanlar ihtiyaçlarını dışarıdan getirme imkanına sahip olmaktadır.

Haftalık Yat Kiralama Fiyatları

Zeus Yachting olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak yat kiralama imkanı sunuyoruz. Haftalık ve aylık yat kiralamak isteyen müşterilerimize kameralı yatlarımız ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Farklı kamera sayılarına göre sizin talep edeceğiniz haftalık kiralama sayısına göre yatlarımızı size sunuyoruz. 2, 3 veya daha çok sayıda insan olup olmayacağına göre bu seçeneği değerlendirme şansına sahipsiniz.

Firmamız kiralama fiyatlarını uygun sunmakla birlikte, sezonluk olarak fiyatlarda değişiklik olabilmektedir. Uzun süreli yat kiralama konusunda daha detaylı bilgi almak, anlaşmayı sağlamak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Sizlere tüm detaylar hakkında gerekli bilgiyi vererek hayalinizi gerçekleştirmenizisağlamak için en iyi hizmetimizi vereceğiz.

Talep Formu

Arayın