Güzelce Marina

Güzelce Marina, İstanbul’da hizmet veren yat bağlama noktalarından bir tanesidir. İlk olarak 2008 yılında hizmet vermeye başlayan marina Büyükçekmece sınırları içerisinde yer almaktadır. Köprülerden 50 kilometre, İstanbul Havalimanından 54 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

Güzelce Marina Yüz Ölçümü

Güzelce Marina kara ve deniz olmak üzere geniş bir alan üzerinde hizmet vermektedir. Demir ve tahta iskelelerden oluşan bağlama alanları yatlara, teknelere, motoryatlara sığınma imkanı vermektedir. Bakım ve onarım çalışmalarının rahatça yapılabilmesi için 500 tonluk lift ile hizmet vermektedir. Bu hizmetin yanında 10 metrelik bir çekek havuzu da marina içerisinde yer almaktadır.

Güzelce Marina Kapasitesi

Güzelce Marina karada 120 tekneye, deniz üzerinde 250 tekneye bağlanma imkanı sunulmaktadır. Marina içerisine bağlanabilecek yatların maksimum uzunluğu 60 metre olarak sınırlıdır. Bunun altında ki tüm yatlar limana bağlanabilmektedir. Marina içerisinde yakıt dolumu, otopark, kiralık depo, duş, tuvalet, barınma, elektrik hizmetleri verilmektedir. Deneyimli ve profesyonel personeli ile müşterilerine en doğru şekilde hizmet verilmektedir.

Güzelce Marina Bölgesi

Güzelce Marina, Büyükçekmece ilçesinde yer almaktadır. Avcılar, Esenyert, Başakşehir gibi noktalara yakındır. Hava, kara ve deniz yoluyla marinaya rahatça ulaşılmaktadır. Konumu nedeniyle rahatlıkla Marmara Denizine açılma imkanı sunulmaktadır. Marmara, Ege ve Karadeniz’e rahatça ulaşma imkanı sunan bir noktada bulunan marinada yerli ve yabancı tekneler barınabilmektedir.

Güzelce Marina Fiyat Tarifesi

Güzelce Marina fiyatları hakkında bilgi almak için yönetimle iletişime geçilmelidir. Yatın boyutlarına, alacağı hizmete göre fiyatlar günlük, haftalık ve aylık olarak belirlenerek sunulmaktadır.

Güzelce Marina İletişim

Güzelce Marina ile iletişim kurmak için 0-212-868-39-08 numarasını tuşlayabilir ya da info@guzelcemarina.com adresine mail atarak fiyat ve diğer konular hakkında gerekli olan tüm bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz

 

Yorum Yap