Günlük Yat Kiralama

2005 yılından bu tarafa hizmetini kesintisiz olarak veren firmamız müşterilerinin talepleri doğrultusuna hizmetlerine sürekli yeni eklemeler yapmaktadır. Çok yeniş yat ağı içerisinde istediğiniz her türlü ihtiyacınızı ve organizasyonu karşılayacak farklı seçenekler bulunmaktadır.

Düğünü boğaz üzerinde yapabilir, iş toplantınızı gerçekleştirebilir, arkadaşlarınız ile eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Tüm bu hizmetler için sunulan hizmette kalite ön planda tutularak, tüm müşterilere VİP hizmet sunulmaktadır.

Zeus Yachting olarak bizimle irtibata geçen müşterilerimize yat konseptlerimizi saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak kiralama fırsatı sunuyoruz. Talep edilen hizmet ve süreye göre yat fiyatlarımızda değişiklikler yapılabilmektedir. Bu gibi detayları bizimle irtibata geçerek belirleme ve öğrenme şansınız bulunuyor.

Boğazda Bir Günlük Gezinti

Günlük yat kiralama hizmetimiz öncesinde geniş yat ağımız arasından size uygun olanı tercih etmeniz gerekiyor. Ağımız üzerinde kameralı yatların yanında, havuzlu ve çok sayıda kişiyi aynı anda misafir edecek yat çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bu yatların sayısı giderek artmakta ve son teknolojiye sahip yatlar eklenerek size ekstra bir şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.

Günlük yat turları sabahın erken saatlerinde boğazda başlayacak turlar ile başlayabilmektedir. İsterseniz güzel bir boğaz turunun ardından uygun ve sakin bir koyda durarak denize girme şansını da tercih edebilirsiniz. Gün boyunca yorulduktan sonra size sunulan farklı yemek menülerinden birisini tercih ederek akşam yemeğinizi güzel bir manzara eşliğinde yiyebilmenizi sağlıyoruz.

Günlük Organizasyonlara Hizmet Veriliyor

Firma olarak talepler doğrultusunda farklı organizasyonları günlük olarak sunuyoruz. Düğün, nişan, doğum günü kutlaması, iş toplantısı, kokteyl ve sayılabilecek çok sayıda organizasyon hizmetlerimiz arasında yer alıyor. 10 kişilik, 30 kişilik ve 100 kişilik gruplara hizmet verecek kapasiteye sahip yat seçeneklerine ve personele sahibiz.

Firmamız tüm organizasyonlarda hizmet verebilmek için deneyimli kaptanların yanı sıra organizasyonları yapılmasına yardımcı olan personele sahiptir. Firmamız ile irtibata geçen tüm müşterilerimize üç farklı yemek menüsü sunuyoruz. Standart olarak sunulan kırmızı et menüsü, tavuk eti menüsü ve balık menüsünün yanında, özel talep gelmesi halinde hazırlanacak olan yemek menülerini de sunuyoruz.

Gün Boyunca Efsanevi Boğaz Turu

Günlük yat kiralama ile hayatınıza eğlenceli bir gün ekleme şansına sahipsiniz. Yatların bağlı olduğu noktalardan hareket başlatılarak, boğaz boyunca çok farklı noktalara uğrayıp sonunda gene belirlenen bitiş noktasında size kaliteli bir hizmet sunulacaktır.

Yatta olduğunuz süre boyunca güneşleme, bir şeyler içme ve oturma imkanınız bulunacaktır. Yemeksiz anlaşma yapan müşterilerimiz isterlerse yiyecek ve içeceklerini dışarıdan kendileri getirme imkanına sahip olmaktadır.

Günlük yatınızı tercih edebilmek, günlük yat kiralama fiyatları hakkında gerekli bilgiyi almak ve o güzel günü organize edebilmek için iletişim numaramız üzerinden firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz. Firmamız yat kiralama fiyatlarını sezonluk olarak belirlemekte ve duruma göre değiştirme hakkına sahiptir.

Talep Formu

Arayın