Göcek Village Port

Göcek Village Port şehir merkezinin hemen yanında yer alan MarinTürk tarafından işletilen bir marina alanıdır. Şehre 5 dakika, havalimanına 20 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Şehir merkezine yakın olmasının yanında tahta ve beton iskeleleri ile müşterilerine profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. Güvenlik, çevre temizlik, giriş-çıkış hizmetleri verilmektedir.

Göcek Village Port Yüzölçümü

Göcek Village Port toplamda kara ve deniz alanı olarak 30 bin metrekere yat bağlama alanına sahiptir. Bu alan içerisinde 200 tonluk ve 75 tonluk travel liftler ile yatlara gerekli bakım yapılması sağlanmaktadır. Bu güçlü liftler sayesinde yatların bakım ve onarımları yapılırken, sorunsuz ve kaliteli bir hizmet sağlanmış olmaktalar.

Göcek Village Port Kapasitesi

Göcek Village Port hem denizde hem de karada bağlama alanlarına sahiptir. Karada 200 yat toplamda ise 500’den fazla yatın marina içerisinde bağlanmasına imkan sağlanmaktadır. Bu alanların içerisinde Göcek ile marina arasında hizmet veren taksit bot hizmeti de verilmektedir. Kablolu TV, ATM, seyahat acentesi, sanitary üniteleri, su, elektrik, su altı hizmetleri marina tarafından sağlanmaktadır.

Göcek Village Port Bölgesi

Göcek Village Port bulunduğu konum itibariyle şehir merkezi ile iç içe yer almaktadır. Bu özelliği ile özel yat sahiplerinin charter firmalarının tercih noktası olarak görülmektedir. Önemli turizm beldelerine yakın olan marinadan ister deniz yoluyla isterseniz de karayoluyla o noktalara hızlı bir şekilde ulaşmak mümkündür.

Göcek Village Port Fiyat Tarifesi

Marina fiyat bilgilerini almak için MarinTürk işletmesi ile iletişime geçmelisiniz. Yatın boyutlarının yanında günlük, haftalık ve aylık seçenekleri de ileterek fiyat konusunda net bilgi alabilirsiniz.

Göcek Village Port İletişim

Göcek Village Port iletişim numarası 0-216-999-14-80 ve villageport@marinturk.com.tr mail atarak iletişim kurmanız mümkündür.

Yorum Yap