Göcek Exclusive Marina

Göcek Exclusive Marina, Fehtiye ilçesinde, Göcek merkeze çok yakın bir noktada bulunmaktadır. Poruklu Koyu olarak bilinen noktada bulunan marina havaalanına 20 dakika şehir merkezine 10 dakika mesafede yer almaktadır. Yüzer iskeleye sahip olan marinada her yat sahibine özel bir veranda alanı bulunmaktadır.

Göcek Exclusive Marina Yüz Ölçümü

Göcek Exclusive Marina bir iç koy olması nedeniyle yatlar için elverişli seçeneklerden birisidir. Yüzer palamar alanlarına sahip marinada kafe, kişisel temizlik ürünleri, havuz, restoran, plaj ve VİP iskele hizmetleri misafirlerine sunulmaktadır. Hem deniz üzerinde hem de karada yatlara barınma alanı sunulmaktadır. Hizmet 7/24 kesintisiz olarak verilmektedir.

Göcek Exclusive Marina Kapasitesi

18 metre uzunluğun altında ki tüm yatlara barınma ve bakım hizmeti sunulmaktadır. Beta Marina isimli firmaya ait yat bağlama alanı 100’den fazla yata konaklama ve bakım hizmeti sunulmaktadır. Yılların vermiş olduğu deneyim ve kaliteli hizmet anlayışıyla en iyi hizmeti sunmak için 7/24 kesintisiz olarak yardım sağlamaktadırlar.

Göcek Exclusive Marina Bölgesi

Göcek şehir merkezinin batısında yer alan merkez sakin bir yat konaklama noktası olarak hizmet vermektedir. Marina içerisinde yeterli sayıda eğlence noktası bulunurken ayrıca yatlar için güvenlik hizmeti, su, elektrik,  kesintisiz palamar hizmetleri, sanitary üniteleri, taksi bot, taksi servisi hizmetleri de sunulmaktadır.

Göcek Exclusive Marina Fiyat Tarifesi

Göcek Exclusive Marina fiyat tarifesi hakkında bilgi almak için firma veya marina işletmesiyle iletişime geçebilirsiniz. Yatların boyutlarına ve kalacakları süreye göre fiyat bilgisi sizlere sunulacaktır.

Göcek Exclusive Marina İletişim

Göcek Exclusive iletişim numarası 0-216-999-14-80 ile bağlantı kurulabilir. Ayrıca excluesive@marinturk.com.tr adresinden bağlantı kurarak fiyatlar ve verilecek hizmetlerin tamamı hakkında gerekli bilgiye detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yap