Göcek Club Marina

Göcek Club Marina ülkemizde kurulan ilk özel yat bağlama noktalarından bir tanesidir. Göcek ilçe merkezine 5 dakika, Dalaman Uluslararası Hava Alanına 25 dakika mesafede yer almaktadır. Bulunduğu koy itibariyle ülkemizde ki en korunaklı marina alanlarından bir tanesine sahiptir. Bu durum marinanın doğal alanı sayesinde sağlanmaktadır.

Göcek Club Marina Yüz Ölçümü

Göcek Club Marina toplamda 45 bin metrekare alanda hizmet vermektedir. Bu alan içerisinde bulunan palamar noktalarına küçük tekneler, motoyatlar ve büyük lüks yatlar bağlanabilmektedir. Kesintisiz güvenlik hizmeti, çevre temizlik hizmeti, servis hizmeti, elektrik, akaryakıt, restoran, bar, internet, ATM ve yangınla mücadele hizmetleri bu alan içerisinde müşterilerine verilmektedir.

Göcek Club Marina Kapasitesi

Göcek Club Marina içerisinde farklı yatlar için toplamda 195 bağlama kapasitesi bulunmaktadır. Bu bağlama alanları arasında megeyat için olanda bulunmaktadır. Bu özelliği ile ülkemizde bu hizmeti veren ender noktalardan birisidir. Marina içerisinde yatları ve insanları korumak için özel güvenlik hizmeti sunulmakta olup restoran, kafe, hamam, bar gibi birçok hizmet de sunulmaktadır.

Göcek Club Marina Bölgesi

Göcek Club Marina şehir merkezinin batısında olup araçla 5 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Sakin bir koy içerisinde yer alan marinadan şehir merkezine düzenli olarak marinadan tekne ile servis düzenlenmektedir. Bu hizmet ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bodrum, Kalkan, Datça, Fethiye ve Kaş gibi turistik noktaları yakın olması da marinanın özelliklerinden birisidir.

Göcek Club Marina Fiyat Tarifesi

Göcek Club Marina hizmeti almak isteyenler fiyat bilgisini işletme ile bağlantı kurarak alabilirler. Günlük, haftalık ve aylık olarak fiyatlar müşterilerine sunulmaktadır.

Göcek Club Marina İletişim

Göcek Club Marina’ya 0-252-645-18-00 numarası ile ya da info@clubmarina.com.tr üzerinden mail atarak bağlantı kurmak mümkündür.

 

Yorum Yap